Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon milyen emberek lehetnek...

Vajon milyen emberek lehetnek azok akik kitalálják a népuszitó magyar sorozatokat?

Figyelt kérdés

Barátok közt meg titkos nemtom mi meg ilyen idióta magyar sorozatok, ahol gerjesztik a balhét, mindennek adnak alapot drámát erőltetetten.

Vajon milyen emberek lehetnek akik ezt kitalálták, milyen életet élhetnek, ha nekik ebben rejlik a müvészet, szinvonal, mert megnézve egy ilyen sorozatot csak a negativ mentalitás, adjunk okot mindennek, balhék jön le. És ezeknek az embereknek van "jogosúltságuk", ilyen embereknek van beleszólásuk médiába? Az oké hogy barátok közt már legalább 10 éve megy, még jónak indult, de most belenézve borzasztó, szinte horrorisztikus dráma, egymás figyelése, adjunk mindennek hátteret vita felületet és a többi..

Most komolyan, a rendezőknek ez a céljuk, hogy az embereket egymásnak uszitsák, balhézzanak?

Semmi pozitivumra nem nevelnek ezek a müsorok. Miért nem lehet helyettük olyat adni ami erősiti a népet a mentalitást?


2016. okt. 9. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szappanopera. Miért kell mindent túllihegni?
2016. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Többnyire gyökkettes IQ-jú idióták, akiknek semmi jobb nem jut eszükbe, csak ilyen béna szappanopera-kópiák. És mivel az országban rengeteg az idióta, nem kell csodálkozni azon, hogy ezekre a hulladékokra van kereslet.
2016. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem. hogy egy ilyen ember, hogy jut fel, hogy juthat arra a szintre hogy elfogadják neki hogy ilyen müsorokat adjanak a médiába.. És nem hiszem el, hogy mást ne zavarna a dolog, akinek lenne beleszólása.. Miért türik? Miért nem mondják azt hogy Nem adunk a népnek ilyen negativ müsorokat? Egyáltalán, hogy senkinek nem tünik fől, hogy emberi jogokat sérthet a müsor? Oké.. meg lehet úgy is magyarázni hogy pénz beszél.. de elég gáz.. Hogy senkit nem érdekel hogy milyen a nemzetünk. Az ilyeneket börtönbe kéne vinni
2016. okt. 9. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:

koncepció alapján írják őket.

szóval aki kitalálja,valószínűleg tudna írni sokkal komolyabb,jobb sztorit,vagy fővonalat,de mivel erre van igény,ez hoz nézettséget ezért úgy kell megírni,hogy a célcsoport ami ebben az esetben 40-75 éves nők,nekik tetsszen és minden nap nézzék.

nem véletlen,hogy 1 epizód 10 perc a közte lévő reklám meg 15 perc és a legdrágább mp áron adják el ezt az időt.

2016. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké hogy nyaljuk fényesre a kedves nézők seggét az igényeikhez igazodva.. de vannak olyan dolgok amikbe jobb ha hozzáértők csinálják, szabályozzák, és nem kéne más kezei alá adni..

Lehet azt hogy én is pl Kiválasztok egy boltot, veszek tőlük termékeket, és addig rinyálok panaszkodok feléjük meg mindenhova amig nekem kényelmes nem lesz hordani, viselni, használni az adott dolgot, és nem azt kezdik el terjeszteni, ezzel meg eltérve az eredeti normától. Magyarúl mindenki ahoz igazodjon amit én akarok, ha valakinek nemjó az a termék ami nekem jó volt az le van sz.rva, keressük benne a bünbakot..

Elég szánalmas, hogy igy a felhasználók, emberek alá adják a lovat.

Mer mit csinál egy ilyen ember? A silány kis életével? Reklamál, önsajnálkozik, fenyegetőzik, zsarol, ha nem kapja meg amit akar.. igy meg hát mit tud tenni a Bolt, nyilván nem akar se büntetést se semmit.. Kár hogy erre van igénye embereknek, s el vannak nézve, feledve ezek a dolgok

2016. okt. 9. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Az sokkal nagyobb baj, hogy egy ilyen jelentéktelen dologból valaki valós problémát próbál kreálni és a szabadidejét is képes ennek szentelni.
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem jelentéktelen dolog szerintem, de úgy látszik te is szeretsz a saját mocskodban lubickólni, ergo semmi igényt nem tartasz a negativ dolgok kiküszöbölésére
2016. okt. 9. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért akarnék olyan dolgokkal foglalkozni, ami nem érint?

Nem nézed és kész. Nem megkerülhetetlen dologról beszélsz, amivel muszáj foglalkoznod. Csak egy ócska szar sorozat.

2016. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a hazai műsorgyártás nem áll épp a toppon. Én megmondom őszintén ezeket a magyar gyártású sorozatokat nem is nézem. Inkább elkapcsolok dokumentum-csatornára, vagy akkor már Fox vagy Comedy Central, mert ott még normális, jó műsorok mennek.

De Barátok közt, Jóban-rosszban, Éjjel-nappal Budapest meg hasonlók engem se tudnak lekötni. Megmondom őszintén kérdező, hogy a felvetésed teljesen jogos. Én meg megmondom, mi a bajom ezekkel a sorozatokkal. Leginkább az, hogy nem szólnak semmiről. De szó szerint semmiről. Nincs ezeknek egy épkézláb-története. Viccesnek nem viccesnek, mondanivalójuk nulla. És fogalmam sincs, hogy egy-egy történetszállal hová akarnak a készítők kilyukadni. Egyszerűen unalmas az egész. És ami a legrosszabb, hogy mindent feleslegesen túlhúznak. És ez nem felépítettség, hanem időhúzás. Például volt az Éjjel-nappal Budapestben, hogy a Joe vagy ki meg akarta kérni a szőke csaj kezét. Na, ezt képesek voltak egy héten át húzni, és mindig különböző baromságok miatt nem jött össze a lánykérés. Ez egész egyszerűen már erőltetett volt a végére. Ennek semmilyen történetbeli indoklása nem volt, átlátszó időhúzás. És ezekkel a sorozatokkal pont ez a baj, hogy mindent addig húznak, amíg lehet.

A dialógusok is teljesen pocsék módon vannak leírva, és igen, látszik, hogy erőltetett, buta módon akarnak feszültséget kelteni, ami kb. abból áll, hogy mindenen összevesznek a szereplők. Ez így kicsit sem reális, vagy élethű. És őszintén szólva a feszültségkeltésnek számos eszköze van. Nézz meg egy Trónok harcát, ott nem sok ilyen műbalhét látsz, mégis olyan feszült tud egyes helyeken lenni a sorozat, hogy az valami hihetetlen. Oké, nyilván a világ legjobb sorozatát nem lehet egylapon említeni ilyen szutykokkal. Egyszerűen tehetségtelen alkotógárda készíti ezt, mert a "magyar embernek úgyis jó". És sajnos sokan nézik is. Szerencsére azért ma már, hogy bejött a Fox meg a Netflix (meg a torrent... khm... khm...) így van lehetőség minőségi sorozatokat nézni annak, aki valóban minőségi sorozatra vágyik.

De azért kíváncsi lennék arra, hogyha egy Barátok közt vagy Éjjel-nappal Budapest sorozat koncepciójával beállítanál a tengeren túlon egy híresebb csatornához, mint mondjuk a Foxhoz, akkor ezt elfogadnák-e, és megrendelnék-e tőled az első évadot. Nekem van egy olyan tippem, hogy páros lábbal rúgnának ki onnan.

2016. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennyi!:D
2016. okt. 9. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!