Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fogok még nőni?

Szerintetek fogok még nőni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 161-162 centi, és már nem növök egy jó másfél éve. Nagyon el vagyok keseredve, már tényleg aki eddig kisebb volt nálam az is magasabb, mindenki nő csak én nem. Mindig is kis alkatú voltam, de azért 161 centit nagyon keveslem. Bár ez engem nem hátrál semmiben, teljesen jól barátkozok lányokkal is, meg fiúkkal is. Talán az játszhat közre, hogy szertornázom, és eléggé megizmosodtam az évek alatt, ez hátráltathat a növésben?

2016. okt. 12. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A mozgástól/sportolástól még senki nem ragadt meg a fejlődésben, sőt inkább az serkenti. Amúgy meg mi a fenét parázol? Majd 15/16 évesen egy nyár alatt fogsz nőni 15-20 centit, lesz egy rohadt kellemetlen lábfájdalmad, aminek örülni fogsz, mert tudod, hogy nem maradsz törpe, mint én és később arra sem fogsz emlékezni, hogy mekkora voltál 14 évesen. Márpedig a mai fiatalok így nőnek. Egy nyár alatt 15-20 centiket, utána lesz egy botsáska alkatuk, 18-25 között meg kigyúrják magukat egy igás ló alkattá. Azt azért jó lenne tudni és talán a legfontosabb információt hagytad ki, hogy a szüleid egyáltalán milyen magasak? Ha tudod a nagyszüleidnek a magasságát is írd le.
2016. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Édesanyám 169, apukám 172.

Nagyszüleim közül már senki sem él.

2016. okt. 12. 21:26
 3/4 anonim válasza:
még nohetsz idovel,de szuloket ritkan szoktuk sokkal tulnoni
2016. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor max 175-176 leszel, esetleg ha van egy "elveszett géned" elérheted a 180-t simán, de inkább előbbit gondolom esélyesebbnek. Az én apám pl. 166 körül van, én vagyok 170, az +4, tehát ez alapján te 175 körül leszel. Természetesen ez teljesen változó, de a fiúk ritkán szokták sokkal túlnőni az apjukat.
2016. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!