Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Észbontókban mi a játék,...

Az Észbontókban mi a játék, ha mindenre csak azt kell mondani, hogy nem tudják?

Figyelt kérdés
Eleinte még volt, hogy tényleg ki kellett találni a gondolatmenetet, és egy-két dolgot tudtak a párosok, de ha mindenre csak be kell böfögni, hogy nem tudják, nem tudják, akkor mi a játék benne?
2016. okt. 15. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Idióta showműsor az egész, valószínűleg teljesen kamu színészekkel. Elképesztően lesüllyedt a színvonal a tévében... azok a régi szép idők, amikor még Legyen ön is milliomos ment a tévében, ráadásul Vágóval, nem pedig a nyomába se érő utódjaival... most meg ilyen marhaságok. Ki nézi ezeket?
2016. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint a kérdésből is látszik , bizony nézik sokan. Akár a többi selejtet. Sorozatokat, "tehetségkutatókat ?" főzőcske műsorokat is. Hogy már az ilyen Győzike féle valamit ne is emlitsük. Mi odáig jutottunk hogy vissza adtunk minden beltéri egységet, megszünt az agy mosás. Annyi maradt csak , a szabadon fogható Mindig tv.
2016. okt. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van nézettsége.

Nagyon sok embernek jóleső érzés a fotelben ülve arra gondolni: vannak náluk hülyébbek is.

2016. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a neten meg szoktam nézni a vicc kedvéért, és azt gondolom, nem lenne baromság, h lenne tétje. Ha előfordulhatna, hogy a páros tényleg tudja a választ. Eleinte még szerintem ilyen is volt. Így nem lenne olyan butaság: kitalálni, hogy mi lehet a másik gondolatmenete, vgy egy adott dolgot mondjuk a médiából vagy más helyről ismer-e az illető. De ha senki nem tud semmit, akkor én is bemegyek és megnyerem a francba, ez így mi?
2016. okt. 15. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!