Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell elutánozni a...

Miért kell elutánozni a gonoszságot?

Figyelt kérdés
Ha valakit nem akar a "világ" elfogadni és pl kezdődik azzal h 1tàrsasàgban beszól neki valaki vagy veszekedni akar vele szándékosan akkor miért folytatja a többi,aki meg még ott van de nem ismeri a nem kívánt személyt az is elítéli pedig az az ember lehet h ártatlan csak épp piszkàlni akartàk.Ez nem normális h valakit azért utàlnak meg mert sokan kiosztjàk ha van benn igazság ha nem inkább az ilyenek mellé oda kéne àllni emberek és megmondani h hagyjad békén.Csak az emberek gyàvàk erre.:(
2016. okt. 18. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a kifogàs h "mindig panasz van rà senki se szereti"de akkor pont h szeretni kéne mert nincs ki szeresse és valójában ezek elnyomott szerencsétlen gyenge emberek akiken segíteni kéne nem még szidni őket.Lehet h csak nekem van ennyire jó szívem h így làssam,nem tudom de segíteni kéne rajtuk és nem aszerint gondolkozni h ez kedvelt ember ezt szeretem énis ezt utàljàk ezt én is utálom.Remélem lesznek akik megértik amit mondtam és változtatnak ezen akik ilyenek.
2016. okt. 18. 10:41
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

OK, akkor állj mellé, állj ki mellette.

Nem csak a világba kell ám sóhajtani hogy mit csináljanak - mások.

2016. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Engem sokszor betalálnak ilyen "csoportok".

Legutóbb egy csapat jól öltözött tinisrác kötött belém, nem is akárhogyan. Amikor látták, hogy nem foglalkozom velük, sörösüveget vágtak hozzám. Ezekre észérvek, normális szó nem hat, és mivel általában nincsen felelősségre vonás, vagy a büntetés enyhe, nincsen visszatartó erő.

Az akol melege tartja össze őket és egy másik ember csesztetése, kínzása miatt érzik magukat erősnek. Ilyenkor felülíródik az egyén és az összetartás öröme munkál bennük.


Nem kell különleges eseménynek, háborúnak lennie, hogy falkába verődött emberek szörnyűséget csináljanak, például itt van Junko Furuta esete is...

2016. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem védi őt meg, mert akkor őt is csesztetni fogják és nem akarja vállalni a kockázatot. Senki sem akar célpont lenni ezért inkább hagyja szenvedni az ártatlant, mert addig sem ővele foglalkoznak. Valahol megértem. Én sem minden esetben védeném meg az embereket. A helyzettől függ. Például ha van egy csapat roma aki rászáll valakire tegyük fel a buszon. Szerinted ki az, aki velük szembe merne szállni? Az ember örül neki ha egyáltalán túléli azt a napot ép bőrrel... érted. Valahol meglehet ezeket az embereket érteni.


Akik meg másokat csesztetnek azok vagy gyerekek, vagy nagyon ostobák, akiknek nincs életük.

2016. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem amit mondatok de nem egészen jól mondod mert attól még nem lesz senki újabb célpont mert normális a kiközösitettel,nem kell minden embernek megvédeni csak a bàtrabbakra gondoltam,de a többi se nézzen rà csúnyàn,ne tegyen megjegyzést,jobban mondva ne éreztessék vele h te egy senki vagy de attól még nem kell tàrt karokkal fogadniuk mert akkor nyilván azokra is ràtàmadnak.Nem parancsolgatok hanem csak az elnyomottak érdekébe kértem valamit megfogadjàtok megfogadjàtok nem nem.
2016. okt. 18. 16:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!