Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Én vagyok ennyire elcseszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 17 éves lány vagyok és 11.es. El szeretném mesélni a történetemet és véleményt szeretnék kérni. 9. Ben(30lany es 4fiú volt az osztalyban) az első nap kiszúrt magának az egyik fiu osztalytarsam, hogy bejövök neki.Helyes volt, gondoltam miért is ne? Talán életem legnagyobb hibája volt... Első hónap elején összejöttünk, elmart mindenkitől aztán mikor már számomra a legfontosabb emberré vált, benne bíztam egyedül lelépett... 2 hónapot voltunk együtt azalatt kialakultak a klikkek illetve volt egy roma csaj akinek kezdetektől szúrtam a szemét... Esélyem sem volt beilleszkedni.. Pedig próbáltam.. Összetörve szinte egyedül. Lett aztán pár barátnőm. Év végére már minden jó lett... Aztan jött a nyár... Sziget fesztival.... Én nem voltam viszont barátnőmék igen. Barátnőm kinek 1 éve volt pasija megcsalta a pasiját aztan kidobta... Es osszejott a sraccal. Na ez a pasi aki ki lett dobva elhivott inni .. Másik barátnőmék örvendeztek h nehogy visszautasitsam... Túl sokat ittam és összejöttem vele... Mikor ezt megtudtak en lettem a legnagyobb kozellenseg az osztalyban... Mert hogy elvettem a pasijat a bnomnek.. Hogyan? Ő csalta meg és dobta ki... Ezek utana nem akkora papucs h meg konyorogjon neki.... Mind1 ezt senki nem ertette meg, mindenki azt hitte forditva tortent. Hetekig kipeszéltek, mutogattak rám, röhögtek rajtam. Volt egy verseny 3 man kerultek be a dontobe es szavazni kellett , drága osztalytarsaim ravettek mindenkit h 0szavazatom legyen masik 2nek meg 30-35 volt. Nem is volt gáz kint állni 0szavazattal.. Aztán egyszer csak elgurult az agyam egyik 90kilos lany belokott a padba ugy h megütöttem magam. (50kilo vagyok...) ekkor kicsuszott a számon h ha nem lennel ilyen dagadt elfernel...de csak halkan.. Na ebbol akkora patália lett h levideoztak feltették youtubra ahogy mindenki engem aláz.... Majd az osztaly chaten osszefogtak ellenem, akik kibuktak osztalytarsak azokat is ellenem forditottak... Aztán csináltak a nevemben egy áll adatlapot és másokat ocsároltak rajta... Aztán elneveztek downkorosnak,mindenki igy hivott(hozza tennem nem nem vagyok az csak a pánikbetegsegem miatt ami tőlük alakult ki van h elkap a remegés, vagy ha mennek a hátam mögött nem tudok menni osszecsuklok..) mikor mar nem birtam szoltam anyanak, balhe lett azota már áruló is vagyok.kajával dobáltak,köröm darabokkal dobáltak.. Mikor megláttak mindig elkezdtek fintorogni... Tesin sosem valasztanak be semelyik csapatba...azt mondjak elfogyott az ember.



Most 11.es vagyok kicsit jobb lett a helyzet, osztaly legjobb tanuloja vagyok. Osztalybol vannak barataim, a legnagyobb hangado kibukott.. 1éve van egy csodálatos barátom ő tartja bennem a lelket..



2016. okt. 20. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok nem a művészetbe akartam tenni.
2016. okt. 20. 16:41
 2/2 anonim válasza:
Figyelj,nem vagy elcseszett ez nem a te hibád! Ez csak az undok otársaid hibája. Felejtsd el az egészet! Mostmár minden ok lesz:))12/l
2016. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!