Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Amerikába kikerült magyarok...

Az Amerikába kikerült magyarok beképzelté, dicsekvővé, és nagyképűvé válnak? Én eddig csak ezt láttam a facebookon. Buli, kocsik, party itt minden király! Ennyir jól megyen ott az élet?!

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 16:29
1 2
 1/20 anonim válasza:
60%
Nem válnak azzá, csak azok akik amúgy is beképzeltek voltak. Az éremnek két oldala van, van ami jobb van ami rosszabb, mint Magyarországon.
2016. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi az igazság ? Egyálltalán meddig lehet kint egy magyar ? Vállalhatott ő kint bébisziterkedést ? (egy nőre gondolok most). Egy egyszerű 1000 lakosú kisfaluból kikerült New Yorkba egy nő,és annyira magamutogató,hogy már én éreztem magamat kellemetlenü amiért nem hagyom itthon a szüleimet mint ahogyan ő lelépett !
2016. okt. 23. 16:36
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Juj, ide érzem az irigység szagát.
2016. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy beteszem ide a facebook adatlapját...De mondom én sem örülnék ha egy nyílvános fórumra kerülne az adatlapom.Így nem teszem ! De az adatlapja azt tükrözi,hogy ő már nem jön haza.Én úgy gondoltam,hogy ettől azért jóval nehezebb amerikában megmaradni...
2016. okt. 23. 16:41
 5/20 A kérdező kommentje:
2 válaszoló ! Igen irígységet okozott,de nem csak bennem ! Sőt ha látnád a nő facebook adatlapját téged is felháborítana...
2016. okt. 23. 16:43
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
mégis mi közöd más életéhez? inkább vájkálj a sajátodban, ha már annyira savanyú életed van, hogy képtelen vagy máséval foglalkozni
2016. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem szokott felháborítani, ha valaki boldog.
2016. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-ez nem boldogság...Ha betenném ennek a konkrét nőnek az adatlapját,azért felmerülne benned hogy miből él ?! Egy hónap alatt Ford Mustang meg nyaralás a hegyekben 5 csillagos éttermekbe járás,és pasija nincsen...Amióta kiment 70ember törölte vele az ismeretséget ! Most mind a 70ember irígy lenne ? Vagy beleuntak a dicsekvésbe ...
2016. okt. 23. 16:59
 9/20 A kérdező kommentje:
javítás: 4 csillagos étterem. Egyébként régebben szerelmes voltam belé,és segítettem is neki...
2016. okt. 23. 17:01
 10/20 A kérdező kommentje:
MEGKÉREM, hogy csak olyan ember írjon választ aki élt már Amerikában,vagy van rokona ,ismerőse kint,és látta azt hogy JÓ vagy ROSSZ irányba változott meg az ismerőse.MAGYARÁN valós tapasztalatok érdekelnek !
2016. okt. 23. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!