Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok megfélemlíthető?

Miért vagyok megfélemlíthető?

Figyelt kérdés

Már elég régen felnőtt vagyok, de már a munkámra is rányomja a bélyegét. Gyerekkorom óta szivatnak mindenhol, szivattak az iskolában az osztálytársaim, szivatott a diákmunkán az a főnököm, akit kifejezetten irritáltam a jelenlétemmel, szivatott a munkahelyen szintén a főnök, amíg sírógörccsel el nem jöttem onnan, és a jelenlegi munkahelyemen nem szivatnak, de állandóan attól rettegek, hogy mikor teszik meg, mikor jönnek rá, hogy naiv, mindennek bedőlő, állandóan összerezzenő besz.ri vagyok, és mindig azon agyalok, hogy vajon mit rontok el.

Nem akarok ilyen lenni, lassan már utálom magam. Exem is rámszállt, amikor elkezdte őt irritálni, hogy naiv vagyok. Nem nőttem ki ezt az átkozott tulajdonságot, nagyjából mindent elhiszek, mindentől megijedek, és kapásból magamban keresem a hibát, meg is találom, és ettől még jobban megrémülök, hogy én rontottam el már megint.

Sokáig kommunikálni se mertem az emberekkel, külön megtiszteltetésnek vettem, ha hozzámszólnak (ez mondjuk diákkoromban volt még), de a mai napig csendesen álldogálok egy sarokban, ugyanúgy, mint annakidején az osztályban.

Nőből vagyok, de még egyáltalán nem nőttem fel ilyen téren, pedig már 30 is elmúltam. Mostmár szenvedek ettől, azt hittem, hogy ki fogom nőni, de nem. Pszichológusnál is jártam sokat, nem tudta kibeszélni belőlem. Nem tudom, miért van ez! Ha tudni véli valaki, segítsen már nekem! Köszönöm!


2016. okt. 26. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

:( sajnálom.

A pszichológus mit mondott?

2016. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyerekkort kutatgattuk, aztán sose értünk a végére. Tulajdonképpen semmit. Emberi tulajdonság, de én nem akarok ilyen lenni.
2016. okt. 26. 07:55
 3/5 bor zoltán válasza:
Nekem ez sújos kissebbrendüségi kmplexusnak tünik,ha pedig a psihomókus sem tudott segiteni akkor itt az ideje egy speciálisan ezen a területen tevékenykedő pszihiáter megkeresésének, aki nem szakember ezen csak ronthat így én is befogom,annyit azért hozzátennék, a világ szemét hely,aki képzelőerővel van megáldva az az árát is megadja, úgy hivják félelem,meg kell próbálni tudatosan leküzdeni.
2016. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak fő kérdést és te válaszod olvastam.


Pszicholgógusodnak annyi pszichológiai tudása volt mint gyerekemnek lesz 2 éves korában. (Bár csak túlzás lenne....)


Írj rám s segítek átnevelni magad.


(Rendes pszichológiai tudással rendelkező embernek maximum 10 perc kutakodás után egy minimális egységnek kéne keletkeznie páciens bajának okáról.. HA ez szükséges lenne egyáltalán ilyen problémák megoldásához.......... így csak időpazarló gyerekded kérdez-felelek játék volt az egész "kezelés„)

2016. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne menj se pszichiaterhez se pszichologushoz. Nagyon egyszeru megoldasa van az egesznek. Csak sokan nem szeretnek ha ilyen gyorsan vegbemenne a kezeles, mert akkor nem lenne lovejuk. A megoldas: fogadd el onnmagad es tojd le h ki mit mond rolad es hogy akar szivatni. Azt szivatjak aki fel attol, vagy akarja. Remelem segitettem. Ha netan kene meg par hasonlo egyertelmu tanacs csak irj.
2016. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!