Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit mondjak...

Szerintetek mit mondjak anyukámnak, vagy mit csináljak, hogy holnap is itthon maradhassak?

Figyelt kérdés
Ma a többiek biológia témazárót írtak, viszont nem tudtam rendesen felkészülni, mert az előtte lévő napokon mindig másra tanultam és tegnap már nem tudtam volna annyi anyagot átnézni. Azt tudni kell, hogy az öcsém is nem rég volt beteg, Tegnap ezért azt mondtam, hogy szerintem én is elkaphattam tőle valamit és fáj a hasam, reggel pedig mondtam, hogy a torkom is fáj. Eddig bejött de holnap nem hiszem, hogy itthon maradhatnék, ha viszont megyek akkor 1-2 idióta biztos elkezdene beszólogatni, hogy én csak a dogát akartam megúszni...Viszont ha meg elmennénk orvoshoz, akkor nem találna semmilyen tünetet és tök égő lenne. Lehet még meg is jegyezné, hogy biztos csak lógni akarok...Esetleg van valakinek ilyen esetre bevált módszere? Kérlek csak normális válaszok jöjjenek!

2016. okt. 27. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menjél holnap iskolába. Ne foglalkozz azzal, hogy valaki beszól. Sőt, lehet, hogy senki sem fog beszólni. Ha meg valaki megjegyzi, hogy tegnap volt témazáró, úgysem tudják, hogy te igazából miért voltál otthon. Maradj annál a verziónál, hogy nem érezted jól magad, de végül is nem lett belőle semmi.

Ez az egy hazugság éppen elég volt, nem kell még bonyolítani és újakat kitalálni.

2016. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na és a ha beszólnak?
2016. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam írt üzenetet, hogy miért nem voltam és azt írtam neki, hogy fájt a hasam és hánytam. Lehet az osztályfőnök kérte meg rá, hogy írjon. Ezek után fura lenne bemenni holnap...
2016. okt. 27. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Téged előbb utolérnek, mint a sánta kutyát!


Én voltam hasonló szituban, reggel jutott eszembe az irodalom tz. Nem mentem, de délután elmentünk a szüleinkkel az orvoshoz. Túl pirosnak találta a torkom, ezért kiírt egy hétre. :)

2016. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*szüleimmel
2016. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd a dokinak, hogy hánysz-megy a hasad. Most egyébként is ilyen járvány van. Azt nem tudja ellenőrizni rajtad. A torkod más kérdés, azt azért látná, hogy kamu.
2016. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2016. okt. 27. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Maradj. Ha rákérdez, közöld.
2016. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hazug embert hamarabb utolérik.... na szóval igen.

Ne mások véleményére adj, ha te úgy érzed, hogy be kell menned, menj be. De! Azt mondhatod, hogy annyi becsület volt benned, hogy azért maradtál itthon, mert nem akartál karó tézét írni, helyette ma felkészültél rá rendesen.

2016. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azt hiszem tényleg jobban járok, ha holnap bemegyek.
2016. okt. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!