Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki nem akar megházasodni, (tehát szexuális életet élni) és remeteként (nem jár semmilyen szórakozó helyre, nem cigizik, nem fogyaszt alkoholt, nem igen vannak barátai) éli le az életét?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ő dolga, hogyan éli az életét. Attól még lehet boldog valaki, hogy más perspektívában látja a világot, s nem ugyanúgy éli az életét mint sokak. Nem kell sablonosan élni szerintem.
2016. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

"megházasodni, (tehát szexuális életet"

?????????????????????????????


Hogy sok sok boldogságot s legkevesebb szenvedéssel járó, legtöbb fejlődést neki!

2016. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
jól teszi. Biztos én ihlettem. Bár még nem profi, hisz a szexuális élethez nem kell megházasodni. Biztos félreértett valamit a tanításaimból.
2016. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát én erkölcsös ember vagyok, tehát szexuális kapcsolatot (még csókolózni sem) nem létesítek házasságon kívűl.
2016. okt. 28. 17:18
 5/18 anonim ***** válasza:
Az erkölcsnek meg a szexuális élet élésének a kapcsolata bonyolultabb, mint a kommentben szerepel. A nem dohányzik támogatandó, hogy nem fogyaazt alkoholt, az ízlés kérdése, hasonlóképpen a szórakozóhelyre járás is. A kevés barát az normális, mert a sok barát az nem barát, legfeljebb haver. A remete élet is választás kérdése. Nincs róla véleményem.
2016. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Férfi építi a házat,

De a nő teszi otthonná.


A házasság, arról szól hogy a Édenkertben is a párod legyen.


Szexuális élethez elég egy élettárs. De azt a nőt, aki nem csak egy f#sztarisznya a számodra, szintre 99.9%, hogy Isten szine előtt is felvállalod őt.

2016. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszi.

Én is így élek, csak én iszok.

Nincs ezen semmi. Ez is szép így.

2016. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

"Férfi építi a házat,

De a nő teszi otthonná. "


főleg, mikor váláskor viszi az otthon felét, vagy kéri, hogy fizesd ki!

2016. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

egyrészt azt, hogy nem ezt hívják remeteségnek. (eleve van egy olyan gyanúm, hogy az illető, ha te vagy, nem magad döntöttél így, hanem kiközösítettek. ugyanis aki remete, az nem írja ki ide, hogy mit gondol a társadalom, úgyis sz---rik rá. és remete nem az, aki mondjuk egy város közepén magányos.)


egyébként pedig semmit nem gondolok, mármint nincs közöm hozzá. ha ő maga elvan így, akkor nincs jogom beleszólni.

2016. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jol teszi. Az ilyen geneknek nem kell oroklodnie.
2016. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!