Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a linkben szereplő animáció...

Mi a linkben szereplő animáció üzenete?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném tudni. Mert én nem jöttem rá...



2016. okt. 29. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, pont pár napja akadtam rá, bár lehet, hogy közelgő halottak napja alkalmából "sózta" rám a YouTube kereső.

Mindenki mást láthat bele.

Szerintem megszemélyesíti a halált, és az élethez hasonló, érzelmes lényként jeleníti meg. Nem valami sötét, gonosz kaszásként, amely vigyorogva csönget be a házba ("érted jöttem, hihihihi"), hanem amelynek megvan a maga szépsége és méltósága (vagy legalábbis meg kellene, hogy legyen). Feladata van az élet körforgásában, csak emberi szemmel nézve nem éppen szimpatikus feladat jutott neki osztályrészül. Ebben a filmecskében pedig emberi jellemzőkkel van felruházva, ezért szomorúsággal tölti el, hogy így kell léteznie. Érdekes, hogy a végén pont az őz (akár a természetet is szimbolizálhatja), aki ráveszi, hogy teljesítse a feladatát. A természetben nem tabu a halál, csak ember igyekszik szőnyeg alá seperni.

2016. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!