Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen Emberré válok, ha csak...

Milyen Emberré válok, ha csak vasrúddal gugolásokat végzek minden nap?

Figyelt kérdés

A vállamra veszem két kézzel a nyakam mögé,gugolás. A célom nem a minél nagyobb súllyal való gugolás, hanem régen olvastam, hogy ha naponta valaki 20-50 guolást csinál súly nélkül(!); akkor mivel a comb a másik legnagyobb izomcsoport éves szinten 10-20 kilót lehet fölszedni, minden natural termékkiegészítő nélkül. (Ezt testépítő magazinban olvastam 1998-ban)


Gondolom a semminél többet ér a fent leírtak végzése. Gondoltam még fekvenyomásra, de az nem nőveli a tömeget.


Szóval azt olvastam a gugolás súllyal tömegnővelő hatása van.


Csak megerősítést sszeretnék kapni, mert hiábavalóan nem szívesen gugolgatnék minden nap eredmény nélkül.

Aki ért ehhez annak szivesen fogadom válaszát. Tisztelettel : Egy gebe fiú.



2016. nov. 7. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig egyél rendesen és mindent ami eszedbe jut és jólesik. Cukrot, zsírt, és kalóriát. Ne foglalkozz más hülyeségével és olyan idióta hozzászólásokkal, hogy ch-t ne egyél, stb. Ha nem eszel rendesen, akkor nem is fogsz hízni. Ha pedig ezek ellenére se hízol, akkor pedig ilyen alkat vagy, bizony vannak olyanok, akik semmilyen körülmények között nem híznak, mint ahogy kár is tagadni olyanok is vannak, akik meg nem fogynak. Ez alkati tényező.

Plusz van az is még ez külön kategória, aminek hátterében valamilyen betegség van pl.: pajzsmirigy, hogy csak egyetlen egyet említsek a sok "divatos" betegség közül. Lehet válogatni, ízlés szerint :)

2016. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A súly nélkül végzett gyakorlatok teljesen használhatatlanok, ha a célod tömegnövelés ! Csak és kizárólag a nagy súlyokkal végzett edzés hoz valódi változást. De ehhez természetesen enni is kell. Én 17éves koromig a legkisebb, kifejezetten gebe gyerek voltam a suliban. Viszont hiába akartam enni, nem is nagyon esett jól, így ez a fajta módszer hasztalan volt. Aztán elkezdtem a súlyzós edzéseket. Az izmom fejlődött, az étvágyam pedig a csillagos egekbe szökött! 17 évesen 172cm és 50 kg voltam, 4 évvel később már 178cm és 90kg ! Persze idővel lassul a fejlődés, most már 40 évesen 100-102kg között vagyok.
2016. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nézd meg Bruce Lee -t.


Nem nagy, de mégis aha...

Ő sem nővelt tömeget,és mégis aha...

2016. nov. 8. 22:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem a karizma és a jó megjelenés nem azon múlik hány kiló az ember. Gugolást azért vetettem fel, mert a szellemem elnyomja a fizikai megjelenésem.
2016. nov. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!