Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom valakitől megtudn...

Hogyan tudom valakitől megtudni, mi a baja?

Figyelt kérdés

Nyilvan megkerdem. Az illetohoz szeretnek kozeliteni, alakul is egy kozvetlenebb kapcsolat, ezert rossz latni, hogy bantja valami.

A "mi a baj" kerdesre nem reagal vagy elbagatelizalja, a "szomoru vagy mostanaban?" Kerdesre pedig konstatalja, hogy igen, mostanaban az. Lezaro hangnemmel.

Nem jo igy latni, mert nem igy ismertem meg, azt is gondolhatnam, h velem van baja.


Ti mit es hogyan tennetek?


2016. nov. 8. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne faggasd, ha nem akarja elárulni, és kérdezgeted, egy idő után esetleg tolakodásnak veszi, és a kapcsolatból a végén nem lesz semmi.

Beszélgess vele akármiről, de ne akard megtudni, mi a gondja, bánata, stb.

Ha a beszélgetés közben is úgy érzed, hogy igen-igen tartózkodó, távolságtartó, nagyon meglehet, hogy pont az a baja, hogy nem akar veled megismerkedni.

Akkor pedig hagyd békén, ha akar, majd közeledik hozzád ő.

2016. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed azt hogy: Menstruálsz?
2016. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erzem ugy, hogy nem akar beszelgetni, neha o kezdemenyez es kerdezget engem. Ezert azt sejteti, hogy nem zarkozik el a velem valo beszegetestol. Nagyon jo fej, es korabban megtalatuk a kozos hangot, poenokat. Ritka ilyen szemellyel talalkozni.
2016. nov. 8. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne faggasd, neked is vannak/lehetnek olyan dolgaid, magánügyeid, amiket nem szívesen osztanál meg másokkal, ne zaklasd, hagyd békén. Ha akarja, majd elmondja.
2016. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attol tartok, hogy nem tudtam felmerni a kozeledeset es neha kicsit tavolsagtarto voltam. (Szakitoban vagyok a parommal, es nem akarok butasagot csinalni, bar vele ilyen temarolsosem beszeltem) remelem, nem riasztottam el, mert egy ideje mar szinte nem is beszelunk.
2016. nov. 8. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Most mit görcsölsz azon, hogy kifaggasd.

Nem biztos, hogy "közeledni" akart hozzád, meglehet, hogy akkor szüksége lett volna valakire, akivel megoszthatja gondját-baját, akkor nem foglalkoztál vele, most már hagyd békén, és ne zaklasd. Bízd rá, hogy egyáltalán fog-e még valamikor is közeledni ismét hozzád!

2016. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!