Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a varosban levo...

Mit gondolsz a varosban levo agressziv leszoligatos emberkekrol? Teged nem huznak fel?

Figyelt kérdés
engem ezek folyamatosan megtalalnak pl tegnap is nem is tudom mit akart mar annyira utalom oket hogy ugy tettem mintha nem is hallanam hogy hozzam szolt, csak mentem tovabb erre agresszivan utanam kiabal a bolond fejedet neked is. nem akarok provokalni csak erdekel mas emberek velemenye is a dologrol. en ugy vonzom ezeket az embereket mint magnes a vasat, ti nem??? koszonom ha irsz

2016. nov. 8. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fú de, elég sokan megtalálnak engem is. Kedves arcom van, de durung modorom :D szóval velem igazából nem járnak jól végül, mondjuk az is igaz, hogy mindig van a dzsekim zsebében egy borsspray, hogy ha valaki rámemelné a kezét, akkor pofán tudjam fújni. Javaslom neked is, magabiztosabban hajtod el a bunkóskodókat, ha tudod hogy van hozzá eszközöd. Az embernek "olyan" kisugárzása lesz tőle, nekem sem kellett még soha használnom, de a tudat hogy ott van, már elég erőt ad, hogy ne fülem-farkam behúzva bújkáljak a bajkeresők elől.
2016. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. lehet veszek majd en is. bar en akkor se allnek le vele ott balhezni nem szeretem a balhekat. viszont ha utanam jonne vagy vmi tuti lefujnam en is.
2016. nov. 8. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Annak szólnak be akiből sugárzik az hogy érzékeny az ilyen beszólásokra. Korod, nemed?

Határozottan menj, ne úgy mint egy kis suttyó aki fosik mindenkitől, és kevesebb eséllyel szólnak be.

2016. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utálom őket ,azért ,mert látom, hogy a félénk emberekre rászállnak.hozzám nem igazán akarnak közeledni csak a legkétségbeesetebb.
2016. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a hostessekre gondolsz, akik reklámozni vagy eladni akarnának valamit, rájuk ne haragudj, ez a munkájuk, nem tehetnek róla, ha nem szólítanának le senkit, ki lennének rúgva. Van kedvesség, jó modor is ebben a kicseszett rohanó világban. Illedelmesen is vissza lehet utasítani.
2016. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csak mentem tovabb erre agresszivan utanam kiabal a bolond fejedet neked is."

Valahogy kétlem, hogy ezt egy hostess engedte volna meg magának, inkább utcai kéregetőre tippelnék.

2016. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem utcai keregeto volt, sztem ennek ez volt a munkaja, jol oltozott ember volt vmi a kezeben vagy kerdoives lehetett vagy vmit ram akart sozni jo penzert, egy biztos szamomra egy ilyen munka nagyon megalazo lenne, embereket leszolitani ilyen hulyesegekel en ugy szegyelnem magam, ennel egy gyari melo is ezerszer jobb legalabb nem kell nyilvanosan alazkodni masok elott a varosban, nincs az ilyen embereknek semmi buszkeseguk, vagy csak ennyire utalnak tiszteseges munkat vegezni???
2016. nov. 21. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Először szépen mondom, hogy köszönöm nem.

Ha ebből nem ért és tovább nyomja akkor elküldöm a tetves büdös kva annyába

2016. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!