Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúkkal néha "túltolom" a...

A fiúkkal néha "túltolom" a beszélgetéseket és úgy jöhet le, hülyítem őket. Miért csinálom? (Lent picit kifejtem)

Figyelt kérdés
Előfordult pár alkalommal,hogy pikánsabb beszélgetésbe bonyolódtam -általában természetesen messengeren- 1-2 fiúval és nem merem kijelenteni,hogy viccnek szántam de komolynak sem. Sajnos ebből mindig végül az lett,hogy megbántottam az adott személyt de eleinte ezt a következményt nem tudtam felmérni... nem tudom,hogy miért élvezem az ilyen beszélgetéseket,mert az adott személy nem tetszett vagy hasonló.

2016. nov. 11. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem ígérsz semmit, akkor nincs mit tultolni.

Viccelődni lehet, aki komolyan veszi, így járt.

2016. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Mondj példákat, akár privátba :D
2016. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kompenzálod a kisebbségi érzéseidet..
2016. nov. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Az áll a kérdésedben hogy miért csinálom ? Ezt leírom mégegyszer,meg szeretnéd tudni,hogy miért csinálod.És most jön a válasz.Szereted a pikáns,szexuális tartalmú dolgokat,írásban,és gondolom képeken is.Magyarán tombol benned a nemi vágy.Erre a megoldás,hogy legyen egy barátod,és pettingeljetek.Ennyi :-)
2016. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nyugodtam hulyithetsz ha gondolod.
2016. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blade Bone ***** válasza:

Igen, és köztudott tény, hogy mindenki arról beszél a legtöbbet, amit nem kap meg. :D Szóval szerintem is keress valakit.

Plusz az is igaz, hogy ez egyfajta kompenzálás is lehet, ha nem kapsz elegendő visszaigazolást arra a környezetedtől, hogy "jó" vagy.

2016. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!