Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek ezután mi lenne a...

Nektek ezután mi lenne a véleményetek eről az emberől?

Figyelt kérdés
Eljött hozzám az egyik Pesti rokon és lenéz engem hogy én vettem magamnak portát házal 3 millióért vidéken, de spóroltam rá 2 évig és kiröhögte ő 14 millió forintos lakást vett Pesten nagyképüsködött, nekem nagyon rosszul esett hogy lenézett.Hisz én vasas szakmunkás vagyok és sérvet is kaptam kórházba voltam lebetegedtem míg össze szedtem ezt a pénzt a vidéki házamra.Erre jön egy ilyen 500-600 ezer forintos keresetü ember és lenézően leszarozza az én házam és isteníti magát...mert hát Pest.

2016. nov. 13. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen rágódnod. Mostmár legalább tudod, hogy milyen bunkó.
2016. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzes proli.
2016. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lenne véleményem, de többé nem tekinteném rokonnak!
2016. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Szerintem azért vág fel, mert magával elégedetlen. Bp-i árakat nézve egy 14. milliós lakás nem egy nagy extra, sőt... Meg az 500-600 ezres fizetést nézve se egy nagy extra. (gyanús, hogy mégse annyi a fizetése, vagy nagyon szarul osztja be)
2016. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lépné át többet a küszöbömet, bugris bunkó az ilyen. Ne szégyellj semmit, nincs miért. Ez egy prosztó bunkó.
2016. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem vagy már gyerek, és mégis úgy viselkedsz mintha soha nem találkoztál volna bunkó emberekkel.
2016. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismertem pár ilyen embert, általában belül nagyon szerencsétlen és alacsony az önbizalma, ezért érzi úgy, hogy le kell szólnia másokat. Inkább sajnáld és mosolyogj rajta a háta mögött :) gratula a házadhoz, szerintem menő dolog két év alatt összespórolni rá a pénzt.
2016. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!