Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek látod magad 5-10-20...

Milyennek látod magad 5-10-20 év múlva?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Középosztálybeli, enyhén piás, pocakos, nős, 2 gyerekkel. 19 F
2016. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg akkorra már csontvázként fogok feküdni, pár méterrel a föld alatt.
2016. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi állapotomat tekintve minden valószínűséggel halott leszek öt éven belül, úgyhogy nem tervezek hosszútávra.


30/N

2016. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyedülálló, teljesen lecsúszott embernek, esetleg alkoholistának is. 20 év múlva nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán. 23/f
2016. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
semmilyennek, nincs ilyen hosszú tervem. Elég nekem a következő 2-3 napot előre tervezni.. már az is sok.
2016. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3: Milyen betegséggel küzdesz?
2016. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyre fejlettebbnek látom magam, mert ilyen vagyok: fejlődőképes, és hajlamos is rá, a végtelenségig, tudatilag és gondolkodásban, valamint érzelmi intelligenciában - és mindez a lényeg.


Én ez nem függ a fizikai testtől. Ha meghalok, természetszerűleg megy tovább minden, a végtelenségig.


De ha mondjuk összelapulna az agyam, ami egyébként nem volna olyan érdekes, de segond, akkor se veszik el a tudás szint és bölcsesség amit addig az ember elért, legfeljebb a fizikai szinten korlátozottabban tudja kifejezni. Aztán ha meghal a test (ami ráér, tök mindegy, mikor történik meg, több olyan időpillanat van, ami ideális erre, majd adódik a megfelelő pillanat, nem lényeg), abban az állapotban meg a nyomorék testi feladat nem játszik. Nyomorék testben is álmodik az ember alvás közben, és sorolhatnám, pl éberen, stb., tehát olyankor SEM CSAK a fizikai lét hat rá. Amilyen a test állapota, azonközben is van fejlődés, bármilyen állapotú is a test, annak állapota pont akkor és ott megfelelő gátakat és lendületeket ad a fejlődéshez aktuálisan. Ha megsérül az agy, akkor az ad megfelelő gátakat és lendületet, mikor épp milyen téren. Jelenleg tökéletes állapotban vagyok, a testem meg regenerálódik, amiben épp kell, és annyira, amennyire épp szükséges. Az agyam állapota remek, de ha nem lenne remek, segond. Semmi se tart örökké a fizikai szinten, így a testünk se. Testcserével rugalmasabban tudnak új, remek szervek épülni, amely esetben szükség van rá.


Persze mondhatja bárki, hogy ez hit, de én se nem hiszek semmit, se hitetlen nem vagyok. Tapasztalok, érzek, gondolkodok.

2016. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyennek, semmi pozitív irányú változás nem lesz, negatív annál inkább...
2016. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5 év múlva: egyetemre járok, lehetőleg színművészetire :D

bulizom, de közben sokat tanulok/dolgozok, és persze nagyon szerelmes vagyok még mindig abba akibe most :D

koleszos vagyok most is, szóval valószínűleg egyetemen is az leszek.

egy zenekar tagja vagyok, ha az még mindig működne, és néha-néha tudnánk egyet koncertezni nem lenne baj :D nem tervezünk vele meghódítani egy amerikát, de azért jól eső tud lenni egy koncert nagyon :)

aztán ahogy befejezem a színit, körbeutazom ázsiát, szeretnék ott önkénteskedni 1 teljes évre, világot látni. külföldön pedig valamilyen színészi munkát vállalni, filmben esetleg, ha van elég tehetségem, meg szerencsém hozzá.

10 év múlva: a kapcsolatomat a szüleimmel, próbálom rendbe rakni, a gyerekkori sérelmeimmel foglalkozni, szembe nézni velük. már van egy biztos munkám (színházzal kapcsolatos), állásom, és még mindig utazom.

a házasság, családalapítással kapcsolatban, talán későn érő típus vagyok, de 30 felé el kéne kezdeni (több gyermeket szeretnék)

20 év múlva, ugye 37 leszek, már van két-három gyerkőcöm, szeretnék vidéken lakni, állatok között, természetközelben. biztos házasság, semmiképp nem szeretnék elválni.

na asszem megyek is elkezdeni mindezeket, mert elég sok tervem van mint látod :D

2017. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!