Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy kinyíljak?

Mit tegyek, hogy kinyíljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Sajnos egy csendes vagyok vagyis zárkózott. Itthon rendesen kinyílok míg a suliba csak a legjobb barátnőmmel beszélek meg még 4-5 lánnyal. Fiúkkal csak pár szót váltok néha. Az osztályból a lányok vígan beszélgetnek, nevetnek egymással meg a fiúkkal addig én meg a barátnőm csendben ülünk, beszélgetünk mikor mit. 14-en vagyunk az osztályba és mindenki beszélget mindenkivel kivéve mi ketten a barátnőmmel. És mivel utolsó év, jövőre gimi ezért szeretnék egy kicsit változni. Nem akarok az a nagyon nagy szájú lány lenni, hanem csak nevetni beszélgetni bátran a többiekkel. Mit tehetnék annak érdekében, hogy megváltozzak?

2016. dec. 1. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
önismereti-kommunikációs könyvek
2016. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig mondd ki hangosan amit gondolsz, azzal kapcsolatban amiről épp szó van.
2016. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülj közéjük, utána menni fog a beszélgetés is lassan.
2016. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!