Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért nem tud...

Sok ember miért nem tud nyitott lenni? Miért nem fogadják el, hogy nem vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés

Minden ember különböző,ez teszi szebbé ezt az unalmas,szürke világot. Mit számít az,hogy ki milyen bőrszínű,származású,vallású,nemi irányultságú? Aki nem bánt másokat nem ítélem el,nyitott szabadelvű vagyok.Hiszek az emberi sokszínűségben.Engem mindig bántanak azért,mert elfogadom a másságot.

A kérdésem a nyitott személyiségeknek szól.Akik bántani akarnak húzzanak innen!



#elfogadás #tolerancia #szabadosság #nyitottság #különbözőség #s sokszínűség #nebántsanakmertmásvagyok #nemvagyunkegyformák
2016. dec. 3. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol, milyen szituációban. Idővel és tapasztalatokkal a hátunk mögött óvatosabbakká válunk, függetlenül attól, mennyire fogadjuk el a különböző embereket, csoportokat.
2016. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

"Miért nem fogadják el, hogy nem vagyunk egyformák?"


Ennyi erővel vissza is lehetne kérdezni hogy miért nem fogadják el, hogy a másiknak is van véleménye.

2016. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák,fatal error. Szerinted jobb lenne,ha egyformák lennénnk,mert az nagyon unalmas?
2016. dec. 3. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Tanulj meg szöveget értelmezni. Senki nem mondta hogy egyformának kell lennünk.


De ha X-nek azt mondod hogy fogadja el Y-t, akkor Y is fogadja el, hogy X esetleges negatív véleményét.

2016. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdésnek semmi köze a pozitív/negatív véleményekhez.
2016. dec. 4. 00:07
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
58%
Nyitott vagyok, de a buuzikat nem csípem, nem veszi be a gyomrom azt, amit művelnek.
2016. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Nem vagy nyitott,mert rohadt homofób vagy.A szexualitás magánügy,én elfogadom a melegeket,mert soha nem bántottak(ellentétben a magadfajta homofóbokkal)!
2016. dec. 4. 00:15
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Na pont erről beszélek. Te pofázol nyitottságról és elfogadásról, de a másik véleményét te magad sem fogadod el :D
2016. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Sosem szerettem, ha valaki óriási bölcsességeket akar mondani, de igazából még az alacsonyan szálló dolgokat sem érti.

Nyitottságról beszélsz, de pár válaszol belül egyből degradálsz mást?

Elfogadásról beszélsz, meg hogy mindenki különböző és ez milyen szép, de aki nem ért veled egyet bizonyos dolgokban, arra ez már nem vonatkozik?

Egyszerűen az álszent és túltolt pc dolgokat nyomod. Nyitott személyiség vagyok, semmi bajom a más bőrszínűekkel és az eltérő nemi identitású és vonzalmú emberekkel. De a logikátlan és beszűkült, de magukat többre tartó emberekkel van.

2016. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
mas dolog elfogadni akar a buz ikat vahy lezbiket, meg mas az, h nem vagyok ra kivancsi, h hogy nyaljak egymast elottem. a borsinre meg annyi, h nem izgat, normalis legyed. de vanna etnikumok, akiktol ez szinte elvarhatatlan es meg szep, h eloitelettel leszunk.
2016. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!