Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen egyszerű az élet?

Tényleg ilyen egyszerű az élet?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki csak 23 éves,de rengeteg pénze van.Mostanában autókkal kereskedik,és egyedül ért el mindent.Megkérdeztem,hogy ezt hogyan csinálta,mire:"Az élet szórakoztató,csak egy játék.Emberek vagyunk és minden emberrel lehet kommunikálni.Valamit megveszel és eladsz drágábban,ennyi az egész.Én sem kezdtem 4 millás kocsikkal.Régen aprópénzért vettem elektromos cigiket,késeket,elektronikai eszközöket és adtam tovább,2-3 szoros áron,majd ahogy gyűlt a pénz ugyanezen az elven váltottam komolyabb árúra.Csak szépen szét kell nézni és kapsz olyan dolgot amit más felelőtlenül elad,mert nem tudja mennyit ér,és te kaszálsz rajta"


Tényleg ennyire egyszerű lenne?


2016. dec. 8. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennyire egyszerű, de nem annyira bonyolult. Csak sokan bekerülnek a mókuskerékbe. Belenyugszanak abba ami van és eléldegélnek havi 250e ftból. Igazából nem is élnek, csak vegetálnak. Egyről a kettőre nem jutnak, középiskolából/főiskoláról kiesnek, kaptam valami tré állást még gázabb fizetésért, majd lesz egy "párjuk" majd gyerek, dolgoznak, de talán évi egyszer eljutnak külföldre nyaralni, meg évi 1-2 wellness. Ez élet? Dehogy élet.


Az autókereskedésben tényleg van pénz, mi is szoktuk apummal, ütött autókon lehet a legjobban keresni.

2016. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NAV, adóztok?


Remélem legálisan üzleteltek.


Igazából elég vacak ez a világ, de szerintem a pénz nem ér meg annyit, hogy az ember egyszer feladja az elveit, aztán sodródjon...

2016. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor mindenki csak bizniszezne.


Lehet keresni vele, de inkább csak 20-30%-ot egy autón, azt is csak úgy ha szinte mindent maguk csinálnak. Egyik unokatesóm is ezzel foglalkozik. 5 millás, 5 éves, de jóval komolyabbnak tűnő terepjárójával ő is tud vetíteni. Haverjával közösen jó hónapokban van 1-2 millió nyereségük kettőjüknek (ha levonják a költségeiket), de még az adón is trükköznek. Viszont napi 10-12 órában ennek élnek, sokat vannak úton (sok szerencsés balesetük volt), máskor meg kamionról, trélerről parkolják le az autókat, majd ezeket maguk glancolják ki munkásruhában. Multinál diplomásan ennyit kényelmesebben is meg lehet keresni.


Persze néhányan jobban kinövik magukat, ők is ezt szeretnék...

2016. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!