Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem éreztek néha ellenállha...

Ti nem éreztek néha ellenállhatatlan vágyat arra, hogy pofán verjetek egy szakállas, divatmajom hipsztert?

Figyelt kérdés
Mert én néha érzek ilyet.
2016. dec. 11. 18:00
1 2
 11/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
76%

Egyrészt: Normálisan gondolkodó, értelmes hipszterrel még nem sikerült találkoznom. Olyan helyen dolgozom, ahol igen sok ember megfordul (közlekedés), és nagyon sok negatív élményem van velük kapcsolatban. Persze. Nem zárom ki, hogy van közöttük olyan, akit meg tudnék kedvelni emberileg, de az az undorító kötekedés, az az undorító követelődzés, az az utasító hangnem, mintha a se***kből rántottak volna elő bennünket, valamint a más munkavégzésébe a beleokoskodás a legkevésbé sem tetszik. Nálam sajnos ezek az illetők elérték, hogy működjön a jó öreg pavlovi reflex... Úgyhogy most a NORMÁLIS, ÉP ELMÉJŰ HIPSZTEREKHEZ szólok: Győzzetek meg arról, hogy a beidegződésem helytelen, és elszigetelt esetekről van szó. Hogy rosszkor voltam rossz helyen. :D


Másrészt az 5-ösnek mondom: Na, megnézem hogy ezek az elemek mikor ütnek meg bárkit is... :D Láttam részeg, verekedő hipsztereket, úgy csapkodták egymást mint a kislányok Muse koncert után. :D Max a rekeszizmom fájdulna meg a röhögéstől ilyen vergődés láttán... Hát hogy vegyek ilyeneket komolyan?! Amúgy ez is saját tapasztalat: legtöbbjük addig nagyfiú, amíg ellenállásba nem ütközik. Utána meg jön a visszakozás...

2019. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzek rá késztetést, hanem egyszerűen csak elkerülöm őket.
2023. febr. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!