Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha egy felnőtt...

Mennyire gáz, ha egy felnőtt naplót ír?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2016. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Végülis felejt az ember az évek során. Viszont ha felirod a jo élményeket örökre megmaradnak.
2016. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is írok, de nem megyek bele részletesebben a dolgokba, és nem így kezdem nap mint nap, hogy kedves naplóm.
2016. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó:) gondolj bele, 70 évesen milyen jó lesz, hogy kvázi előtted lesz az egész életed a tinédzserkorodtól kezdve, első szerelem, középiskola stb.az első munkádon, esküvődön, gyerekeid születésén át az unokáidig. Persze ez most nagyon klisés volt, de remélem átadtam a lényeget, hogy miért jó.
2016. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy sem, már lassan 7 éve, hogy írom. Aki gáznak tartja, az bekaphatja!
2016. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hat évig írtam telefonon,és mikor másik telelefont vettem elveszett 6 évnyi naplóm,a micro sd kártya hibájából.Most újrakezdtem az új telefonon, augusztus vége óta írom minden nap, és automatikusan egy felhő alapú tárhelyre menti, mikor online állapotban vagyok.
2016. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
24 leszek, és én is írok, 2 éve kezdtem újra. Sőt, engem kifejezetten dühít, hogy egy bizonyos dolgot annak idején nem írtam le, így javaslom is a naplóírást.
2017. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nagyon jó dolog
2017. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!