Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz azokkal az emberekkel,...

Mi lesz azokkal az emberekkel, akik a végtelenségig reménykednek?

Figyelt kérdés
Tehát folyamatosan kudarc éri egy dologgal kapcsolatban de utána még próbálkoznak, reménykednek és becsapják saját magukat, aztán jön az újabb pofára esés. Mire jó ez egyeseknek?

2016. dec. 22. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Semmi.


Mindenkinek van ilyen helyzet az életében, iskola, szerelem, elérhetetlen vágyak. Van aki észreveszi hogy "reménytelen" és van aki élete végéig hajtani fogja.

2016. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, az utóbbiak belebetegszenek, tudok ilyen embereket
2016. dec. 22. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem jut eszedbe, hogy tenni is kell a célokért? A reménykedés elég kevés mindenhez.
2016. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
úgy értettem h küzd, hajt, de mégis pofára esés a vége, mert túl vállalja magát
2016. dec. 22. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom, hogy ez az élet egyik értelme. Ha nincs miért küzdeni, akkor már értelme sincs. A pofára esés pedig csak nézőpont kérdése. Az már a fejben dől el, hogy ki mit tart annak, és mekkora jelentőséget tulajdonít ennek. Én realista vagyok, nem kergetek elérhetetlen célokat, nincsenek elérhetetlen vágyaim, ismerem a lehetőségeimet, tudom, hogy mennyit vagyok hajlandó tenni az adott célért, mennyit ér nekem ez, és ehhez igazítom a vállalásaimat.
2016. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval akit én ismerem az azt csinálja, hogy neki abban a dologban már rég nem lenne keresnivalója (vagy lehet h soha nem is volt), mégis hajszolja magát abban és nem vált.
2016. dec. 22. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kitartó emberek. Őt az élteti. :)
2016. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó de mindig beteg lesz egy idő után és olyankor szünetet kell tartani, több a szünete neki, mint az egészséges időszaka amikor tud tevékenykedni
2016. dec. 22. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen dologról van szó?
2016. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
focizik de úgy látom nem igazán birja, kevesebbet van a pályán, mint amennyit az orvosi szobában. Mondtam neki hogy hagyja abba, keressen valami mást, de ő focizni akar. Túlságosan megakar felelni
2016. dec. 22. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!