Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már egy ideje ismerek, jóban is voltam vele. Egyszer egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, aztán jött a randi, jártunk egy darabig, majd hirtelen a semmiből ott hagyott - nem rázott meg különösebben a dolog hogy őszinte legyek :D

Viszont ahogy nézem a facebookját, egyre többször váltogatja a pasikat, most már szinte minden második nap egy egy új emberkével nyáladzik.

Na mármost felmerült bennem a kérdés, vajon miért csinálja ezt?


Nem érzek már semmit iránta, csak kíváncsi vagyok.


Egyébként teljesen normális, szerető családja van, rengeteg barátja, tehát én nem hinném hogy valami "szeretethiány" miatt lenne


2016. dec. 22. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

a legvalószínűbb,hogy nem volt eszkaláció.

vagyis hogy minden egyes találkozásnál egyre mélyíted az intim szférát,érezteted vele,hogy te nőt látsz benne és aminek a csúcsa a dugás.

ha ez nincs meg és a csaj leveszi hogy nem is törekszel erre,akkor vagy szevasz,vagy barát zóna.

ami még lehet,hogy a lány direkt hozzád hasonló töketlenekkel jön össze,mert valójában ő is fél az intimitástól és a te fajtáddal ennek közelébe garantáltan nem kerül.

ebben az esetben játszmázik.

2016. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy olcsó numera a csaj.
2016. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!