Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszihopata emberek ők (lent)?

Pszihopata emberek ők (lent)?

Figyelt kérdés
Több barátomnak és ismerősömnek van olyan szülője aki mindenkivel jópofa, nyálas már felszínesen is. De otthon a családot elmondják Mindennek,van aki veri a nőket, van aki veri a gyerekét. Na már most aki a saját családját Ennyire nem szereti az szerintem senkit nem szeret. Szerintetek ők pszihopatak?
2016. dec. 25. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, ezek sajnos az "átlagos" emberek. A pszichopata ennél sokkal rosszabb és veszélyesebb.
2016. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont h nem minden pszihopata mondható vérengzős gyilkosnak.
2016. dec. 25. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok, tényleg ez az átlag.Egyszerűen ezek képmutató emberek. Kifelé minden szép,nehogy a szomszéd rosszat gondoljon ,megszólják ,aztán otthon meg megy a háború.
2016. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor kik a pszihopatak? Ha ok nem azok de nem kell gyilkosnak lenni hozza?

Mert szerintem a gyilkolastol csak 1 fokkal undoritobb az hogy megverik a gyereket egy apróbb dologért vagy nagyon durva dolgokkal vádolják meg a csaladtagjukat.

2016. dec. 25. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Akik nem éreznek érzelmeket, nincs bennük semmi empátia ,csak eltanulják a megfelelő reakciókat és mások elött tökéletesen elő is adják.

Attól hogy valaki veri otthon az asszonyt -gyereket az még érez érzelmeket, mondjuk baromi dühös rá mert rosszalkodottt vagy valami.

2016. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor a pszihopata negativ érzelmeket sem érez? De akkor mi viszi ra hogy belegázol masokba?
2016. dec. 25. 20:19
 7/12 Psycho ***** válasza:
100%

Nem teljesen igaz, hogy feltétlenül SEMMIT nem érez, de tény, hogy súlyosan deficites az érzelmi működése, klasszikusan véve beilleszkedni a társadalomba nem tud. Egy pszichopata (antiszociális személyiségzavar) nem tud szeretni, nem szorong nincs bűntudata, zéró empátia, és "egoista", olyan értelemben, hogy teljesen öncélú, másokat eszközként használ, manipulál. Tehát amikor másba gázol, általában akkor ez nem cél, hanem eszköz.


Akiket fent írtál nem pszichopaták, hanem nagyon rosszul szocializálódott emberek. :( Hogy átlagos-e, azt nem tudom, de tény, hogy sokkal több az ilyen eset, mint kellene sajnos.

2016. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az állatokat egyik sem tolerálja?
2016. dec. 25. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért szarakodtok azzal hogy megértessétek vele mi az a pszichopátia, amikor ő arra nem képes hogy googleba beírja? Magatokat szivatjátok...


"pszihopatak?" :)

2016. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A pszihókról való vèlemènyre egy kicsit rácáfolnèk. Mivel sajnos èn is ez az izè vagyok amit szègyenlek, dehát ez van, nem tudok mit tenni. Nem igaz az, hogy eggyik pszihó sem tud szeretni vagy èrezni bármit is. Az igaz, hogy nagyon ritkán èrzünk bármit is, de vannak èrzelmeink nekünk is. Egy pszihó nem mindenkèppen rossz. Tudom kèpes lelkiismeret nèlkül embert ölni, tönkre tenni valamit, vagy mèg sorolhatnám... Lelkiismeretem nekem nincs az igaz. Ami sokak szerint jó, sokak szerint rosz. (Akik szerint jó azzal sinvs gond ugyanis azom szerint amik úgy vèlik, hogy ez jó, ők csak más szemszögből nèzik). A negatív dolog pedig mondhatni igaz, sokkal több rosz dolgot látunk/èrzünk/kèpzelünk el. Ez igaz, de nem ettől gyilkolunk. A gyilkosság egy hosszabb folyamat eredmènye. Szerencsère ilyen mèg nálam nem volt. (Pedig sajnos lett volna rá alkalom). Mèg most is nyugodtan èlem az èletem. Szóval nem minden pszihó feltètlenül rossz!
2017. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!