Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szetetik a levest, miért...

Akik szetetik a levest, miért nem bírják megállni szó nélkül, ha valaki más meg nem szereti?

Figyelt kérdés

Az összes olyan ismerősöm, aki mindig eszik levest, folyton megjegyzéseket tesz, ha valaki nem akar levest enni. Pl a sógorom még veszekedni is akar emiatt, és számolgatja, hogy ki mennyi levest eszik vagy nem eszik. A nevelőapám is ilyen.


Más ételféleségnél mindenki el tudja fogadni, hogy a másik jobban vagy kevésbé szereti, de a levesesek nem tudnak ezen tovább lépni. Miért? Olyan idegesítő.


2016. dec. 27. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
a leves nem étel,a leves olyan mint a rap zene van de minek.(én amúgy szeretem a levest)
2016. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez durva általánosítás, amit csinálsz, ráadásul csak két embert említesz. Én egy csomó embert ismerek, akik egyáltalán nem foglalkoznak azzal, hoggy a többi ember mit szeret, és mit nem. A sógorodnak szimplán nem volt gyerekszobája, és az élő fába is beleköt. a nevelőapád meg lelki társa. De ez alapján kinyilatkoztatni, hogy aki szereti a levest, háborog, amiért mások nem, nos ez több, mint balgaság.
2016. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Én sem szeretem a levest, másoknak mindig van valami hozzáfűznivalója. Durva általánosításnak sem nevezném, mert mindenki aki tud róla tett már róla megjegyzést, ha más nem annyit, hogy "De hát olyan finom" Vagy közös étkezéskor fejeket vágva megkérdezik, hogy még mindig nem eszem-e meg.

Volt aki hirtelen orvossá vált és nekem esett, hogy azért vagyok hófehér és vashiányos (????) mert nem eszek levest. Azért vagyok hófehér mert így születtem és egyáltalán nincs vashiányom....

2016. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

És amúgy tényleg. :D

Én sem szeretem a levest (meg úgy alapjáraton a magyaros konyhát sem) és elég sűrűn betalálnak az ilyen megjegyzésekkel. A kedvencem az, hogy leves nélkül nem lehet élni, mert az milyen egészséges meg vitamindús, nélküle beteg leszek. Érdekes, hogy Magyarországon kívül nem sok helyen van elterjedve ez a nagy szintű levesevés, és mégis megélnek azért valahogy az emberek.

2016. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fèrjem+ apòsom ugyanez...

Imádom a fèrjem, de ő is folyton ezt fùjja. Muszáj levest enni, bla bla, nem lehet ùgy ebèdet főzni, hogy nincs leves.

Èn meglennèk nèlküle 1 èvig is.

2016. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából minden kajára jellemző ez a dolog. Ha bárhol kiderül, hogy mennyi kaját nem eszek meg, mindenki elkezd taplón viselkedni. Ez van: Az emberek többsége csak egy nagyra nőtt, de buta gyerek.
2016. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se eszek levest, szintén beszólogatnak miatta.

Úgy néznek rám, mintha emiatt elmebeteg lennék...

2016. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én az édességet nem szeretem, se a csokit, se cukorkát, se a kólát, se semmit. Ezt is sokan furcsának találják. A levest mondjuk én se szeretem annyira (néhány kivétellel), de engem még emiatt atrocitás nem ért :D
2016. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a leves egészséges. Jót akarnak másoknak is.
2017. jan. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!