Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen véleménnyel vagytok...

Ti milyen véleménnyel vagytok azokról az emberekről, akik a szépségükből élnek?

Figyelt kérdés

Ugye mindig a modellekkel szoktak példálózni, hogy csak megszületniük volt nehéz. De amúgy tényleg van benne valami, mert aki kitűnő génekkel születik annak nem sok problémája lesz az életben. Vajon ezek a nők mennyit tettek annak érdekében, hogy így nézzenek ki? [link]

Lehet jönni a folyamatos sportolással, de egyrészt az korántsem olyan nagy horderejű dolog, ahogyan azt sokan beállítják, másrészt a szerencsés gének miatt az ő esetükben a sport csupán a "finomítást" szolgálja és nem úgy edzenek, mint a hozzám hasonló 55 kilós genetikai hulladékok, akiknek +2 kiló izomért is iszonyatos erőfeszítéseket kell tenniük, hogy legyen valami látható eredmény. De nemcsak a VS modellekről, hanem a "hétköznapi" egyetemista szép lányokról is beszélhetnék, akiknek az ölébe a szépségük miatt hatványozottan több szép és jó dolog pottyan, mint egy átlag emberébe. A szépség önbizalom növelő hatásáról pedig nem is beszélve, ami hatalmas nagy fór mindenkivel szemben. És mindez csak azért van így, mert anno a fogantatás két ember közreműködésével nagyon kedvezően ment végbe. Kíváncsi vagyok, hogy erről a jelenségről és az ilyen emberekről nektek mi a véleményetek.



2016. dec. 30. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ők sem lennének ott, ahol, ha nem lenne rájuk kereslet. De ez is egy lehetőség, ők élnek vele és ők viselik a következményeit is. A modellszakmában is van rengeteg komoly kihívás, ha utánaolvastál volna, tudnád. Személy szerint nem sajnálom tőlük, nem irigylem őket, nem foglalkozok velük egyáltalán őszintén szólva, ilyenekre nem pazarolom se az időm, se az energiám, helyette inkább a saját utamat járom.
2016. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Psycho ***** válasza:
82%
Van itt egy fontos dolog amit szerintem el kell választani. Nem mindegy, hogy valaki szép (és esetleg ezt fel tudja használni segítségképpen más életcélok elérése érdekében), vagy kifejezetten ebből él. Az utóbbiak közül igen sokan alkohol és/vagy drogproblémákkal végzik, mert elérik legfeljebb a 20as éveik végét, és huss, game over, senki nem lesz kíváncsi rájuk, mert jönnek újak, fiatalabbak, szebbek. Ez pedig akkora presztízs-törés, krízis lesz az életükben, amit sokan nem tudnak elviselni. Ha meg televakolja magát és megpróbál 18 évesként viselkedni, attól csak még röhejesebb lesz. Hosszú távon kétélű dolog ez.
2016. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Első nagyon jól megírta. Miért haragudnánk rájuk mert kihasználják a lehetőségeiket? Szerintem ezért élelmesek. Neked meg nekem ilyen nem adatott meg, hát sz**opás. Túl kell rajta lépni és a saját lehetőségeinket keresni.
2016. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Kötve hiszem, hogy Palvin Barbinak, de akár nála 3 kategóriával "gyengébb" modellnek valaha is lesznek pénzügyi gondjai. PB legalább annyit keres, mint egy külföldi topbajnokság híres labdarúgója.
2016. dec. 30. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én azt gondolom, hogy adott esetben én is pont ugyanúgy kihasználnám az adottságaimat.
2016. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Psycho ***** válasza:
73%

Az igaz, és ebben teljesen igazad van, hogy rengeteget keres: most. De nem szabad elfelejteni, hogy mondjuk ez a karrierje tart kb. 30 éves koráig, akkor utána amit megkeresett, abból kellene eléldegélni a következő 40-50 évben. Így pedig már egészen máshogy hangzik.


Persze felvetődhet, hogy megél másból. Ekkor viszont már messze eltértünk az eredeti kérdéstől, mert ez esetben már nem a szépségéből él. :)


Másfelől pedig nemcsak az anyagi oldalra gondoltam. Nyilván azért csinálja / csinálják, amit tesznek, mert szeretnek a középpontban lenni, megszoknak egy bizonyos életvitelt, a reflektorfényt. Ez pedig kettétörik (nem mindenkinél, de a legtöbbnél). Ez egy pszichés krízis, nagyon magasról zuhan le, amit vagy fel tud dolgozni, vagy nem. Ilyenkor nagyon könnyű mélyre kerülni. Igyekszem nem általánosítani, ezek inkább csak trendek.

2016. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az a véleményem róluk, mint azakról, akiknek hosszú lábat adott a jó Isten, ezért magasugró, vagy sprinter olimpikonok, világbajnokok, ebből élnek. Vagy akik kiváló kombinatorikai készséggel rendelkeznek, és sakknagymesterek. De sorolhatnám itt még a zenészeket, művészeket, írókat, költőket, akiknek van valamilyen képességük, ami másoknak nincs meg, és ebből élnek.


Amúgy ez a szépségipar sem az, amit mi látunk belőle, hogy a topmodell épp otthon heverészik a kanapéján, valaki lefényképezi, és ebből él egy évig. Kemény munka van a háttérben, amit senki nem irigyel tőlük.

2016. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: Őszintén! Mondd már meg, hogy mi az a kemény munka! :D

(a jetlag-t nem fogadom el érvként, általában mindenki ezzel jön első körben)

2016. dec. 30. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyen véleményem nincs róluk. Ha én nő lennék, és jól néznék ki, én is simán kihasználnám, elcsábítanék fűt-fát, hogy előbbre jussak az életben. Na és?


Ha valakinek van valamilyen előnyös tulajdonsága, azt használja ki. Ha valaki okos, tanuljon, ha valaki szép, akkor éljen abból stb.


Inkább az olyanokkal van több probléma, mint amilyen te vagy, hogy azt mondod magadról, hogy genetikai hulladék vagy. :D Ez valamilyen önértékelési problémára utal, kisebbrendűségi érzésed van, mert gondolom túl sokra értékeled a szépséget. Ilyen értelemben egyátlalán nem vagy különb az általad leszólt szépségektől, akik ebből élnek meg, sőt, még rosszabb vagy.


Inkább keresd meg magadban is az értéket, és azt fejleszd magadban, lehet az akármi. Ne mások kinézetére legyél irigy és féltékeny, mert az szánalmas.

2016. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

9. Az kimaradt hogy aki szép de ostoba és akkora esze van mint egy tyúknak.

Teli van velük a pláza, kifestett mükörmös barbibabák. Mindegyik Miss szépségnek hiszi magát. de ha megkérdezed tőlük hogy Ki írta a Himnuszt akkor olyan fejet is vágnak hogy háááát..:D Na de sajnos, az ilyenek alá adjuk a lovat, ilyeneket Istenítjük, ilyeneket ugráljuk körbe, minden igénynek megfelelve. S ezek irányítják a társadalmat a 0 élettapasztalattal. Persze jól tudnak kinézni az nem vitás, nagyon is, plakátokon terpesztve fél világnak, de csak ennyi. Semmivel nem több emberek.

2016. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!