Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Miért gondol minden...

Srácok! Miért gondol minden fiú erre? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon hajlékony vagyok és feltűnt, hogy már legalább 5. alkalommal történt az, hogy ha egy fiúnak mutattam egy olyan képet amin spárgázok, vagy látszik rajta hogy hajlékony vagyok akkor a legtobben valami olyasmi megjegyzest tettek hogy "ez kesobb elony lesz". Gondolom arra gondolnak hogy szexnél ez előny, csak nem tudom hogy miért. Nem is biztos hogy erre értik, csak én gondolom így?? Fiúk miért előny és miben?? Köszi a válaszokat előre is 💜

14L



2016. dec. 30. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A különböző pózok miatt.

És kicsilány, ne küldözgess fiúknak ilyet, ne légy rib nc. Ők erre csak gerjedni tudnak. Elég fontos, hogy majd egyszer egy olyan barátod legyen, aki kihagyja az ilyen megjegyzéseket, és nem áll elő a per*verzióival. De tizenéves fiúk körében ilyet ritkán találsz. Na menj szépen olvasni, és az eszedet mutogasd, azzal többet érsz.

2016. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már bocsi, nem szeretnék veszekedni, de egyátalán nem erről van szó, vagy ők kérdezik, vagy pedig tesiórán látják.

Például egy konkrét sztori volt, hogy a barátnőm elhozta a barátját amikor taliztunk, és mondta (a barátnőm) hogy mutassak valami ilyen dolgot. Es lementem spargaba. Es megjegyezte a fiu hogy "ez meg kesobb elony lesz". Ennyi volt.

Egyebkent nem ertem hogy mi azon a gerjeszto amikor egy kepen spargazok vagy ilyesmi, es nem k rvás szerintem hogy ezeket a képeket mutogatom, mert a k rva teljesen mast jelent, és nem hiszem hogy egy olyan képen amin teljes ruhában spárgázok vagy bármi ilyen fajta mozgást végzek lenne valami k rvás. Egyszerűen csak lefotóztak, sőt sokszor csak amiatt készül a kép, hogy lássam hogy kívülről hogy néz ki amit csinálok, mit kell javítani rajta.

2016. dec. 30. 20:28
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
Ez nem kuurvás, hanem izgató. :D Később meg azért lesz ez előny, vagy nem előny, mert ugye mindenkinek ez nem jöhet be, de akinek igen annak a szemében evvel különlegesebb leszel.
2016. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem fiú létemre megy a spárga :P

De hogy miben lehet később ez előny a sporton és a szexen kívül azt nem tudom megmondani.

2016. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Előre is elnézést de erről eszembe jutott egy vicc.


A királynők vetélkednek, hogy ki a legerősebb.

Mindenkinek egy nagy szem diót kell összeroppantania. Az egyikük markába fogja és puszta kézzel összetöri. Kap egy oklevelet: "A legerősebb markú királynő"

A következő elharapja a diót, és az elismerő oklevelén ez áll: "A legerősebb fogú királynő"

Egy másik beteszi a mellei közé, befeszít, reccs, roppan a dió. Neki ezt írják: "A legerősebb mellű kiránynő"

Ez így folytatódik, mígnem a egyik királynő fogja a dióját, beteszi a hüvelyébe, tesz egy gésa mozdulatot, ropp, kiveszi a diót apró darabokra összetörve.

Na ennek azt írják ki: "Isten óvja a Királyt!"

2016. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

"már legalább 5. alkalommal történt az, hogy ha egy fiúnak mutattam egy olyan képet amin spárgázok."


Még nem megy az érvelés, mert magad ellen beszélsz, majd idővel, lehet...

egyébként a k urva, és a r banc szavak közti különbség nagy, az előbbi felajánlja a testét pénzért, a másik pedig pénz nélkül, és szívesen mutagatja önmagát fiúknak. Egyébként, én tuti nem csináltam volna meg a spárgát a barátnőm pasija előtt. Eléggé erkölcstelen.

2016. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se értem, miért rib..cosak a spargazos képek, pedig 2x annyi idős vagyok, mint a kérdező :D

Gondolom nem bikiniben van.

2016. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.. utolso egyet ertek veled:)
2017. jan. 1. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben felizgulunk ettől főleg ha egyrészes fellépő vagy fürdőruhában vagy bikiniben csinálják
2017. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!