Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan oldjam az idegességem,...

Hogyan oldjam az idegességem, amikor több emberrel beszélek egyszerre valami programon, olyanokkal akiket személyesen nem ismerek, de kedvesek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eléggé zavar ha beszélgetek valakikkel, és nem tudom mit mondjak.És néha nem tudom, hogy velem poénkodnak, vagy mással, és mivel még a hangom sem mélyült el, a többieknek pedig általában igen, ez így még zavaróbb. Hogyan lehetek lazább, vagy mit tudok tenni ezellen?Néha már úgy érzem hogy hülyét csinálok magamból.Nem az a célom, hogy én legyek a középpont, hanem hogy normálisan tudjak válaszolni, beszélgetni társaságban.Valami tapasztalata valakinek van erről, vagy ilyesmiről?

2016. dec. 30. 21:55
 1/2 A kérdező kommentje:
14/f
2016. dec. 30. 21:57
 2/2 anonim válasza:
Hát én is voltam hasonló helyzetben, mivel altalaban magasabbak voltak a haverjaim és a hangjuk is mélyebb volt (fiatalabb voltam naluk) es sztm ez nem para. Beszélgetésbe sztm úgy kapcsolodj be hogy ha beszelnek egy adott tevékenységről (pl sport) kerdezd meg h mióta csinálják, miért szeretik meg ilyenek, mintha külön meg akarnád őket ismerni és így könnyebben befogadnak majd, ha poénkodnak vagy oltogatnak akk Te is oltsd le őket vagy süss el valami frappáns poént, úgy h ne verjenek meg de ne birjanak csesztetni h sose szolsz vissza...Sok sikert! 16F
2017. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!