Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Mit csináljak hogy ne érezzem magam kevésnek?

Figyelt kérdés

Se a párkapcsolatban nincsen sok tapasztalatom, félek ha egy komolyabb kapcsolatban talàlom magam elszúrom mert fèlek az új dolgoktól, bèna leszek, megcsalnak, meg fognak unni.


Ha baráti társaságban vagyok és megszólalok nem figyelnek rám és inkább meg sem szólalok, zavarba jövök ha valaki hozzám szól és mindenki rám figyel.


Semmi érdekes nincs bennem. Semmi izgalmas nem történik velem amivel mást lehetne "szórakoztatni" ha elmondom neki.


Semmihez nem értek, semmiben nem vagyok jó, unalmas vagyok, csendes. És utálom, hogy ilyen vagyok.


Mindig lecserélik a társaságom az emberek "bulisabb" emberekre akik mindenben benne vannak és izgalmasak.



Most is lenne egy fiú akivel lehet össze tudnék jönni, de jóban van egyik izgalmasabb ismerősömmel és tuti nem engem fog választani.


Félak ha nem változok egyedül maradok és se barátaim se párkapcsolatom nem lesz.



18L



2016. dec. 31. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezt én is írhattam volna.Biztos sok hasonló ember van még,keresd az ő társaságukat.

Merre laksz?

26f

2016. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elöször is, ne félj! És ne itélkezz ilyen keményen magad fölött! Másrészt, ha valakivel össze tudnál jönni, tedd meg, fiatal vagy, és hidd már el, hogy te is megérdemled. Nem vagy a megfelelő emberek társaságában, plusz rágörcsölsz, vedd lazábban a társasági életed, és keress olyanokat akikkel tudsz beszélgetni, mert nekem úgy tünik, olyan emberekhez ragaszkodsz, vagy töltesz időt, akik felszínesek, ha még meg sem hallgatnak, észre sem vesznek. Hajrá csajszi, kicsit több önbizalom és kutasd a megfelelő személyeket, nem fogsz közben semmit veszíteni, ezt garantálom!
2016. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

LooL 18L

Ha feltünési viszketegség lenne itt....

De ha mégsem , akkor én is hasonló cipöben járok , mondjuk kreativ és filmnézős vagyok. Hasonló embereket keresek 28/f

2016. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is teljesen ilyen voltam. Elindultam egy úton, nyitottam a haverok felé és megyek velük ide-oda. :)

Vagy utazgatok, nézelődök.. Lejárok edzeni és ott is embereket ismertem meg, akikkel lehet beszélgetni. :D

Vagy valamilyen hangszer.. én mondjuk gitáron tanulok és nem unalmas. :)


Szóval nyiss a világ felé és "ő" is nyitni fog feléd. Ahogy egy kedves kamionos mondja! :D


Sok sikert és boldog újévet! :)


17/f

2016. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha utálod, hogy ilyen vagy, akkor változtass! Ha a fenekeden ülsz, és ezeken merengsz, de nem teszel érte semmit, ez sosem fog változni aranyom. Próbálj ki új dolgokat, ismerj meg új embereket, nyiss feléjük, hidd el, nem olyan nehéz, bele kell jönni. Nem csak új emberekre igaz ez, légy nyitott az ismerőseid felé is.


Ha pedig összejöhetsz azzal a sráccal, és szeretnél is, akkor meg mindent bele! Mutasd meg neki, hogy te jobb vagy, mint a másik lány. Állj ki magadért, ne törödj bele, hogy unalmas vagy. Élvezd az életet, fiatal vagy és csak egyszer élünk!

(Nem azt mondom, hogy legyél benne mindenben, igyál és pasizz, mint állat, de érted.)


Ha nem tetszik valami, változtass. :)

2017. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mintha én írtam volna...:(

nagyon sajnálom, hogy ezt érzed, tudom milyen nehéz. Viszont sokszor érdemes meghallgatni hogy másoknak mi az őszinte véleménye rólad. azzal talán egy kis önbizalmat is önthetnének beléd. Lehet, hogy csak nem megfelelő társaságban vagy. Lehet, hogy tök vicces vagy,érdekes, vagy különleges csak ők nem érzékelik, és emiatt fals képed van saját magadról. Szüleiddel beszéltél már erről? Egyébként a bulizás nem erény egyáltalán, nekem nem sok mindent adott hozzá a személyemhez..

ha tetszik a fiú, hívd el, ezzel máris ledöntesz egy falat!hajrá, remélem sikerül :))

21/L

2017. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nezd meg a "Túl jó nő a csajom" cimu filmet! Ugyanezek a problemak a fimben a sracnal...:D
2017. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Óh ugyan már, ne aggódj ennyit. Nekem is volt egy ilyen korszakom, de túlléptem rajta. Mozdulj kk többet, ragadj meg minden lehetőséget legyél többet a barátaiddal, tegyél érte, hogy történyen veled valami. És ne aggódj annyit, te is pontosan ugyan annyit érsz és érdemelsz, mint bárki más. Tanulj meg először magadban bízni, fogadd el magadat, utána jöhet a többi.


Ha meg ezek egyike sem, akkor sem kell aggódni, sok srác szereti a nyugisabb lányokat is. Akik nincsenek mindig mindenhol ott, és a középpontban.

De sok sikert a kapcsolathoz, össze fog az jönni!

19/f

2017. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!