Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan fiú aki nem...

Létezik olyan fiú aki nem beszél csúnyán (mert az én ismerősi körömben csak olyat ismerek)? 18/L

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, hogy alpári módon beszèlnek a fiúk. Minden mondatukban csúnya szavakat használnak.

Èn utálom..valójában azèrt is, mert apukám is csúnyán beszèl.

Mire jó ez ?



2017. jan. 1. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szépen beszélek. Még anyámra is rendszeresen rászólok, hogy szépen beszéljen.
2017. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán beszélek csúnyán, eddig az összes barátnőm túltett rajtam. Nem mondom, hogy idegesít vagy zavar, de ha választanom kellene, inkább azt a lányt választanám, aki nem.
2017. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a barátom, hogy ő azt hiányolja bennem, hogy nem beszèlek csúnyán,de èn szerintem semmi szèp nincs benne. Ès èn tökre szègyenlem, ha úgy beszèlek.

Meg a barátomat nem èrtem..órán vagyunk ès mondja a magyar tanárom, hogy xy-nak volt ez meg az meg amaz a barátnője, sőt mèg a nevelt lányával is volt valami viszonya. Erre a barátom hangosan kijelenti, hogy jól megkurta mind.

De most ennek mi ertelme?:( szeretem őt ès már 3 ève együtt vagyunk, de úgy gondolom, h erre semmi szüksèg...

Szerintem nem menő

2017. jan. 1. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem azért csinálom mert "menő", hanem mert jól esik.


"A káromkodás stresszoldó hatású, így csökkenti a frusztrációt, ráadásul erősíti azt az érzést, hogy ha nyersek is, de legalább őszinték vagyunk a kollégáinkkal."


Régen én is megfogadtam hogy nem fogok csúnyán beszélni, sokáig bírtam, de most jól esik káromkodni (mértékkel).

2017. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát azzal nincs bajom, hogy ha valaki ideges ès akkor valami csúnyát mond. De csak úgy szimpla beszèlgetèsbe szerintem fölösleges.

Èn akkor sem szoktam, ha ideges vagyok.

2017. jan. 1. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt párom kifejezetten fel volt háborodva, hogy nekem miért nem hagyják el cifra szavak a szám és engem soha nem hallott csúnyán beszélni, mintha ez valami elvárás lenne. 24F
2017. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a trágár szavakat jelentésük szerint használom, vagyis nem kötőszóként, és így nagyon ritkán is hagyja el a szám trágár szó.
2017. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bekerültem egy romák által sűrűn látogatott iskolába, aztán mindenki így beszélt. Én is így beszélek. Nem mindig persze. De van amikor nem tudja azt mondani az ember, hogy "csípje meg a csóka" vagy "a teringettét".
2017. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A csúnya szavaknak fontos szerepük van, figyelemfelkeltés vagy nyomatékosítás szempontjából és a nyelv szerves részét képezik társadalmunkban.
2017. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én sem beszélek csúnyány, nem is bír kijönni a számból. Még idegesség közben sem, bár állítólag stressz oldó hatással bír. Teljes mértékben egyet értek a kérdező véleményével. Szerintem nevelés kérdése is...
2017. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!