Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok mondani olyan gondola...

Tudnátok mondani olyan gondolatmenetet, praktikát, esetleg relaxációs megoldást ami segíthet?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok a továbblépésre, és egyre inkább zavar. Tudom, nem egészséges haragot tartani, de bizonyos darabkái a korábbi sérelmeimnek elő-elő

jönnek, ha kell ha nem. Naponta párszor felbukkannak előttem kellemetlen képek, ahogy például az általános iskolában körbeállnak a fiúk és kinevetnek, mert mondjuk lehúzták a lányok előtt a nadrágom.

Vagy újra 17 éves vagyok és látom a bátyámat miközben az első barátnőmmel vannak együtt a fürdőben.

Nem vagyok elégedetlen az életemmel, szép barátnőm van, jó állásom, az emberek kedvelnek. Mégis, elvágva érzem magam a világtól, és akárhányszor füllhallgatót teszek fel és elindítom a zenét, bosszút állok a fejemben.


2017. jan. 1. 20:37
 1/2 anonim válasza:

Felnőtt agykontrol én a gyereket már elvégeztem!

Hidd el segíteni fog.😉

2017. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne harcolj a gondolatok ellen szerintem, attól semmiképp sem lesz jobb.

De egy cipőben járunk

2017. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!