Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó, ha ilyen random...

Miért jó, ha ilyen random emberek elkezdenek szekálni? (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés

Tegnap mentem haza busszal és csak egy négyes helyre tudtam leülni, ahol már eleve ott volt egy srác meg egy csaj. A srác elkezdett inzultálni, hogy mennyire ronda vagyok, miért van az, hogy ő nem csak az öltözködésére, de a pl a hajára és a testére is tud adni, míg nekem a hajam is szörnyű, dagadt is vagyok (valóban kicsit van rajtam felesleg, de nagyon sokat fogytam az elmúlt 1 évben) és a csaj (akiről kiderült hogy a barátnője) elkezdett rajtam röhögni, hogy tényleg mennyire igénytelen vagyok és még egy képet is csinált rólam. Direkt elfordultam az ablak felé, mert bár hallani így is hallanom kellett őket, de legalább látnom nem. Erre a csaj elkezdte, hogy ne bámuljam már a barátját, tudja, hogy hozzám senki sem fog nyúlni, de ez nem azt jelenti, hogy a barátjára csorgathatom a nyálam. A srác pedig elkezdett rugdosni meg egyfolytában a lábamra lépdesett. Aztán elkezdte mesélni, hogy egyszer egy olyan ronda lány, mint én próbált vele összejönni és röhej, hogy az ilyenek azt hiszik, hogy van nála esélye és emiatt jobb, ha én sem reménykedem, amúgyis van valakije, vak vagyok, ha nem látom.

Amúgy kb velem egyidősek voltak. Komolyan nem értem ezeket az embereket.. miért kell a kinézetnél leragadni? Tény hogy nem vagyok egy Angelina Jolie, de attól még belül nem érzem magam rossz embernek és szerintem nem azt érdemlem, hogy csak a kinézetem miatt így viselkedjenek velem az emberek..


2017. jan. 2. 00:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem ütötted pofán? 22 L
2017. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem. Miért szólt hozzád? Csak így? Vágd pofán. Lányt rugdos? Ilyenkor (ha tényleg zavar) cirkuszt kell rendezni. Állj fel, fennhangon mond neki, hogy "Mit rugdosol lányokat?" és egy hatalmasat a pofájába a táskáddal.
2017. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Na jól van, elég kamu volt ez mára :D Én nem hiszem el, hogy van olyan életképtelen aki ha így b..sztatják, akkor nem megy át a busz másik részére.
2017. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok erőszakos típus :D Meg szerintem erőszakkal nem nagyon megyek semmire szerintem, főleg az ilyeneknél nem. Tapasztalat.


Nem kamu, szerinted jókedvemben ilyeneket találok ki? :D Gondolom azon a részen elsiklottál, amikor azt írtam, hogy CSAK ott volt helyem,sehol máshol, gyakotlatilag moccanni sem lehetett.

2017. jan. 2. 01:12
 5/15 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad ordits a pofájába vagy valami
2017. jan. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

Most én is azt írnám szívem szerint, hogy mért nem vágtad pofán, de ha én lennék abban a helyzetben, lehet nem mertem volna. Félénk fajta vagyok, bár ha felidegesítenek akkor azért eléggé ki tudok kelni magamból, szóval ki tudja...

Viszont azt nem értem, hogy akkor legalább mért nem mentél el. Akármilyen sokan vannak a buszon, azért át lehet vágni köztük. Az én buszomon is tumultus van, a lépcsőn is végig állnak az emberek, de ha valaki le akar szállni, akkor ugyanúgy át kell préselődni az emberek között.

De amúgy a többi ember ezt csak simán végig nézte?! Jó én mondjuk vas megyei vagyok, gondolom Pesten ez mindennapi, de nekem akkor is durva.

Amúgy mostmár nem tudsz mit csinálni, próbálj meg nem foglalkozni vele.

2017. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
nem mindennapi kedves utolsó
2017. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugtasson meg a tudat hogy aki gunyolodik, az nem boldog az eletben legbelul. Aki boldog azt hidegen hagyja, sot meg akar kovéres poenokat mond nekik. Persze ebben a korban meg jelentosen ott van a mrgfelelesi kenyszer, kenyelmi zona stb.. De hamár felismered h benne vagy, az egy jo start a kiut fele.
2017. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Tudjátok, hogy ebben a történetben még mi a szomorú? Túl azon, hogy 2 agresszív, barom arcú primitív alja nép taplóval találkozott? Az, hogy bár tömve volt a busz, az emberek nem álltak mellé és nem verték pofán a 2 db lakli kamaszt.. Itt tart ma magyarország? Hol itt az összefogás?
2017. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaja en is ezen lepodok meg
2017. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!