Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak gyilkos hajlamaim...

Miért vannak gyilkos hajlamaim? Kell aggódjak?

Figyelt kérdés

Persze ezt a fajta kèrdèst biztos olvasták már itt. De kicsit elgondolkoztam.

Gondolatkènt megfordult a fejembe a gyilkossàg meg minden. (de lehet, hogy mindenki másnak..)

Horror filmekkel nincs bajom, szeretem.

Nyugodt vagyok általában, kivéve ha nem idegesítenek fel.

Emlitèskènt, mikor utoljára felidegesitettek igazán akkor az lett a vège, hogy folytogattam az illeto szemèlyt. S èrdekes mód èn èlveztem s nevettem. Azután vagy 4-en vittek el. De azóta nem volt semmi...



2017. jan. 2. 14:27
 1/6 anonim válasza:
Menj el olyan helyre, ahol ezeket kiélheted ha nagyon para. Legyél katona, boxolj, mma vagy haosnló ott leadhatod a stresszt.
2017. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfeljtettem említeni, hogy lány vagyok.
2017. jan. 2. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, pedig én nő vagyok.

Rengeteget bántottak gyerekkoromban és ez évtizedek múltán jött elő.

Indulatkezelési problémák, stb. Nem emlékeztem az ilyen állapotban elkövetett dolgokra. Rendőrségi ügy is volt belőle.

Szóval ajánlom, hogy keress fel egy NORMÁLIS pszichológust, vagy pszichiátert, attól függően milyen súlyos a dolog.

2017. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően állat. A részünk a harc, és annak céljául az ellenfél megölése. Ezért van az hogy bizonyos frusztrált helyzetekbe vagy ha veszélyeztetve érezzük magunkat akkor inkább agresszívan viselkedünk, és az emberi eszünknek kell visszafognia hogy ne öljük meg "szegényt".
2017. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Csak arra figyelj, hogy ha már nem bírod tovább tartani az "ösztöneidet", akkor lehetőleg politikusokat vegyél célba, ne embereket.
2017. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lelki beteg válasza:
Hát akkor elég kemény csaj lehetc! Nincs sok ijen kemény csaj a világon mint te! Én is voltam így és tudom hogy milyen érzés szerintem nagyon jó valahogy olyan felszabadító.
2022. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!