Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A videón látható srác viselked...

A videón látható srác viselkedése, szem kontaktus kerülése mire utal?

Figyelt kérdés

[link]

Kb 1 hónapja kezdtem el hallgatni a számait, és megfogott a srác zenéjének mondanivalója.

Viszont azt nem tudtam hogy neki is ilyen problémái vannak, hasonlóak jönnek elő rajtam is.

Szemkontaktust nem mindenkivel vagyok képes felvenni, inkább máshova nézek, ha van a kezemben valami akkor azzal vezetem le a feszültséget, neki pl a haja is sokszor kivan engedve, és az arcába lóg, talán így keres menedéket vagy nem tudom.

Vannak még videói, amiben a fejét piszkálja, sokszor vált ülés pozíciót ha nő riporterrel beszél akkor pl nem néz a nőre csak válaszolgat neki, érdekelne hogy ez a nőkkel való kapcsolat kialakításban is jelen lehet?

Pl nagyon szép nőkkel nem tudok közvetlen lenni hosszabb ideig, kisebbségi érzet fog el.

24F


2017. jan. 2. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félénk, lehet, hogy kisebb rendiségű komplexusa van. Befelé fordulós, improvertált, nem biztos önmagában. A videón nagyon látszanak azok a dolgok amiket leírtál, egyből feltűnnek.
2017. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem be van szívva és nem akarja,hogy észre vegyék, volt egy néger osztálytársam és náluk a fű elég elterjedt.

Nekem nem tűnik félénknek.

2017. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
asperger szindróma keress rá a wikipedian :)
2017. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:
Ez szerintem be van szívva.
2017. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bevolt szirupozva meg tépve, esetleg még nem szokott hozzá a kamerához. Mindenesetre fura, az biztos, de egy rapper nem lehet félénk pont ez a műfaj az, ahol az önbizalmad számít a legtöbbet. Zárkozott lehet, de félénk biztos, hogy nem.
2017. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!