Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Barátnőm több mint 1 hónapja halt meg. Azóta teljesen ki vagyok. Néha szúró fájdalmat is érzek a szívem körül gondolom emiatt ami történt. Nem nagyon vannak barátaim de azzal a kevéssel is pár hónapja össze vesztem. Családtagjaim sem segítenek sehogyan. Nekem ő volt a mindenem mióta nincs teljesen megváltoztam nem látom értelmét hogy éljek gyakran meg akarok halni mert nem bírom. Ő volt életem szerelme én is az övé ezért mégjobban vele akarok lenni. Sokszor érzem hogy nem tudom tovább csinálni ezt nélküle. Teljesen egyedül vagyok és egyre jobban érzem hogy nem akarok élni. Mit tegyek? Pszichológus és gyógyszer sem segített.

2017. jan. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Húha. Hát először is részvétem😔. Nem tudom milyen érzés elveszíteni valakit aki nagyon kozeláll hozzád,és nem is szeretném. Megprobaloksegiteni:
2017. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj Neki egy levelet. Ird mrg hogy mennyire szereted es mennyire hiányzik. Írd le hogy mit szerettél benne. Sokszor konnyebb az erzeseket leirni mint beszélni róluk.
2017. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire segít majd de egy próbát megér.
2017. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kell menned kikapcsolódni bármennyire nehezedre esik is, tudom nem könnyű, de el kell foglalnod valamivel magad különben bekattansz. Kezdj el beszélgetni emberekkel, keress egy ilyen fórumot ahol hasonlóhelyzettel küszködnek és ott biztos segítségre találsz. És az első válaszoló jól mondja írjál neki. De azt is megcsinálhatod, hogy írsz egy könyvet kettőtök történetéről, gondolj bele, hogy sajnos mással is történt már ilyen mint veled és hátha nekik is segítenél. Másik dolog pedig az, hogy biztos nem örül neki a barátnőd, hogy szomorúnak lát téged.
2017. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevesebb mint 2 hónapja halt meg, miért kéne már tenned valamit? A gyász feldolgozásához idő kell, és nekem pl egyedüllét, lehet ,hogy neked is arra van szükséged, nézz filmeket, sorozatokat, olvass, romantikus filmeket tudsz bőgni rendesen (bár szerintem anélkül is), sok idő lesz, mire feldolgozod, bár teljesen soha nem fogod, de kitartás.

Ja és legyél sokat a friss levegőn. Ha szeretnél valamit kérdezni, vagy bármi írj nyugodtan privátba, hátha tudok segíteni.

2017. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudok ezzel ami történt mit kezdeni úgy érzem hogy nem tudok élni nélküle.
2017. jan. 3. 22:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!