Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek magasabb?

Hogyan lehetek magasabb?

Figyelt kérdés
Egy alacsony gyerek vagyok és az osztálytársaim folyamatosan piszkálnak,sőt van egy lány aki tetszik és én is neki,de az a baj hogy alacsony vagyok. :c

2017. jan. 10. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinyújtalak sodrófával.
2017. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

gyerek, tanultál biológiát? mit tanultál ott a magasságról?


elevenítsd fel!

2017. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is alacsony vagyok, 23 éves 150cm, sőt 60kg, igaz nő vagyok, de sikerült így elfogadni magam, nem mondom, hogy könnyű, de tenni nem igazán tudsz érte, csak elfogadni. Ha nem akarod lelkileg tönkre tenni magad fogadd el, legyen önbizalmad, hidd el nem a magassag számít. Plusz a kis emberek tovább élnek,a jóból keveset adnak..stb.. korod? Magassagod?
2017. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na most átkozhatod a sorsod, hogy nem a középkorba születtél. Ott egy kicsi eretnekséggel rögtön magasabbá is válnál. De gyakorlati haszna nem lenne, legfeljebb hosszabb koporsót csináltak volna neked.
2017. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!