Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismeritek azt a szörnyű...

Ismeritek azt a szörnyű érzést, amikor egy videóban hallotok egy zenét, de nem ismeritek a címét?

Figyelt kérdés
Van egy totalcar teszt ( https://www.youtube.com/watch?v=XB4FuCcIw2s ), amiben 9:35-től és 12:58-tól is hallható egy zene, amiről elképzelésem sincs, hogy mi lehet a címe. De más videó esetében is előfordul - amiben nem ismerem a szám címét - hogy egyből rögzítem Shazam-al, fórumokban kérdezősködök és napokig nem hagy nyugodni az a tudat, hogy van egy tök jó szám, aminek nem tudom a címét. Én vagyok ennyire megrögzött zeneimádó vagy mást is idegesít ez a jelenség?

2017. jan. 14. 23:57
 1/3 anonim válasza:
És mire vegre megtalalod ki derül,hogy csak egy kis reszlet tetszik belőle es utána már nem is tetszik annyira :D de a kérdésedre a válasz:igen én is ilyen vagyok ha megtetszik egy zene :)
2017. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És mire végre megtalálod ki derül,hogy csak egy kis reszlet tetszik belőle es utána már nem is tetszik annyira :D de a kérdésedre a válasz:igen én is ilyen vagyok ha megtetszik egy zene :)
2017. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi javítani akartam az ékezeteket és be küldte megint :D
2017. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!