Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt? Beteg? Mi...

Miért csinálja ezt? Beteg? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

állandóan hazudozik, Értelmetlen dolgokat ami után rögtön lebukik.

42 éves férfi.. azt mondja küldött a szüleinek pénzt 100.000fortintot aztán rá 5 percre meg mást mond...hogy csak 50.000et küldött ....amikor TUDOM hogy nem is küldött nekik pénzt...olyanokat hazudik amiről tudom eleve hogy nem igaz kis pitiáner dolgokban is hazudozik



2017. jan. 16. 04:05
 1/2 TR75 ***** válasza:
100%
Lehet személyiségzavar. De az is lehet, hogy egyszerűen csak egy hazug ember.
2017. jan. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy osztálytársam, folyamatosan úgy jött ki a legagyszerűbb élethelyzetekből is, hogy hazudott. Először persze csak a szüleinek, tanárainak, később mindenkinek. Beleivódott a hazugság szükségessége olyan dolgokban is, amiknél közel sem lett volna erre szükség. Felnőttként persze ugyan ilyen maradt.

Szóval rosszul szocializálódott, amiben nagyban szerepet vállalt az idióta apja, aki cserébe még azt se hitte el neki, ami igaz volt.

2017. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!