Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság mennyire elterjedt a...

Manapság mennyire elterjedt a kannibalizmus?

Figyelt kérdés

Esetleg nem csak néhány törzsnél, hanem a társadalomban.

Vajon mekkora számuk van a kannibáloknak? Szerintem ennek van a legkisebb esélye a lebukásra, ugyanis így nem lehet előkeríteni a holttestet.


2017. jan. 22. 19:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A másik kérdés...nektek mi a véleményetek róla? Elítélitek?
2017. jan. 22. 19:51
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé elítélem. Főleg, hogy a mai társadalomban nem létszükséglet, mert ha egy húst nem evő ember is tud mit enni, akkor nehogy már egymást kelljen felfalnunk!
2017. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 0%-ot verdesi. Én elítélem, szerintem rajtam kívül még sok ember. Bár nincsenek kétségeim hogy sokan képesek lennének rá, ha úgy hozná a szükség. De a mai modern társadalomban nincs egyelőre ilyen probléma.
2017. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok lehet. Szerintem minden értlemes ember elítéli. Egyáltalán nem csökkenti az esélyét egy gyilkosságban való lebukásnak, mivel a csontokat nem igazán tudod megenni, ahogy ugyan úgy ott maradnak a DNS nyomok..stb.. Kevesebb tvt kellene nézned.
2017. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az állatvilágban még létezik, de azért az embereknél remélem, hogy eltűnt. Persze adódhat olyan kényszerhelyzet, de szerintem ez eléggé ritka.
2017. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Rengeteget lehet olvasni hogy a "deep web" tele van kannibál oldalakkal. Meg hogy a titokzatosan eltűnt emberek nagy része kajaként végzi mert van piaca az emberhúsnak.

De most akkor mindenki döntse el magának hogy ezek az elméletek mennyire valósak. Én speciel nem hiszek benne.

2017. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Max pár törzs lehet még (jellemzően Indonéziában vagy Pápua-Új Guinea-ban), akikre jellemző az, hogy néha fogyasztanak emberhúst, de szerintem is már (hála Istennek) igen erősen kihalófélben van ez.
2017. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekesnek tartom ezt az elítélést. A főemlősök közül is tömm, mint 10-15 fajban van kannibalizmusra való hajlam.

Elég különleges pszichológiája lehet egy kannibálnak. Nàrcizmus, felsőbbrendűség érzet stb.

Egyébként pedig az erkölcs, morál is relatív fogalom. Nem létezik ilyen, emiatt nem ítélem el a kannibalizmust sem. Elvégre ugyanolyan hús, mint más állatnak, bár ez nem ezen alapszik.

2017. jan. 22. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig mar a hannibal 3.evadat is befejeztek.
2017. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rossz kérdésre válaszoltál, nem?
2017. jan. 22. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!