Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Felháborító, ahogy megjátssza a szerény, visszahúzódó jófiút, miközben egy sunyi, nagyképű bunkó alak.

https://www.youtube.com/watch?v=s1lF5ezdYfE

0:25-től nézzétek, hogy ellöki. Erről mi a véleményetek?

Meg ezek a képek

[link]

[link]

Rúgdossa a másikat ok nélkül mert bunkó és vagy mert azt hiszi hogy az nagyon menő


Itt meg megjátssza a szerény jófiút

[link]


Csak szerintem szánalmas az ilyen ember? Csalódtam most benne hatalmasat, azt hittem jó ember. De hát már tudhattam volna, elég sokan utálják, akkor már lehet benne valami.



2017. jan. 23. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ki a .aszt érdekel?
2017. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor minek irsz ide? rohadt idegesit h kiirok egy kérdést és akkor jönnek a leszólások. akkor minek kell ide irni?
2017. jan. 23. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a csapattársai akiket rugdos és úgy veszem észre hogy a rúgás náluk olyan mint egy pacsi, legalábbis az arckifejezésük alapján... Mert akiket megrúg örülnek közbe. Olyan mint ha lányokat rúgna seggbe.
2017. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mik ezek a Rosicky-s kérdések? :D Régebben is láttam már itt teljesen abszurd kérdéseket róla. Szerelmes vagy belé?
2017. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetne inkább a kérdésre válaszolni? És képzeld nem vagyok belé szerelmes. Van pasim...
2017. jan. 23. 23:43
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor a pasiddal foglalkozz.
2017. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és neked mi közöd hozzá??
2017. jan. 24. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy megkérdezted.
2017. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz sincs közöm hogy van-e pasid,te meg az orrunkra kötötted. :D Nem mintha érdekelne...
2017. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!