Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek erős és függetle...

Hogyan legyek erős és független nő?

Figyelt kérdés

Lelkileg elég gyenge vagyok, olyan szeretnék lenni, akit nem lehet csak úgy megbántani, magabiztos és céltudatos. Igazi sikeres és erős nő, aki megáll a saját lábán.

19/lány


2017. jan. 24. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Akkor már nem leszel nő...
2017. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Olvasd el ezt, nekem sokat segített.

2017. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

# 1


Az anyám egyedül (kevés nagyszülői segítség) nevelt fel minket, miközben két műszakban dolgozott. Mi ez, ha nem erős és független?

2017. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Ajánlom neked Demi Lovato-Légy erős! című könyvét.

Egyébként fontos hogy legyenek céljaid.Gondolkozz a jövődön,próbálj meg a holnapnak élni néha ne a mának.

Kell egy támogató szülő,vagy a te korodban barát,akinek elmondhatsz bármit.

Kell egy magabiztos felépítés neked,de a ruhák csak kívülről öltöztetnek.A lényeg hogy belül újulj meg először.

2017. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ehhez az kell, hogy valamilyen téren komoly teljesítményre legyél képes (legyen az egyetemi tanulmány, sport, művészet, igényesen végzett munka, stb.). Ezt az a környezet is értékeli, ahol ezt sikerül elérned, ez az önbizalom erősítés legjobb módszere.
2017. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesz egyszerű dolog elsőre ez a rólam lepereg minden.De azért gondolkozz el néha mikor eléd vágnak valami bántót.

Elemezd amit mondtak neked:épített téged?motivált?akkor az ilyennel minek foglalkozni?ez az ember is csak a saját idejét,erejét vesztegeti rád.Meglátod,idővel tényleg le fog rólad peregni.

Mikor néha nekem beszólogatnak,és nem köszönnek,csak fapapucs elémvágják a romboló állításokat én viccesen szoktam felfogni és így szólok:-mondta a kobra,majd eldőlt jobbra

-köszi,te is.vagy csak szimplán köszönöm,egy széles vigyorral-erre a legtöbben meglepődnek.Az emberke nyilván a lelki világodat akarja csökkenteni,ezzel növelvén az övét.Aztán most egy köszönömmel mit kezd?! :D se rossz,se jó nem történt vele,csak pazarolta az idejét

2017. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az alap, hogy legyél tisztában önmagaddal. Ismerd magadat.

Ne másokhoz hasonlítsd magad, akár a kinézeted, akár az életed, akár a képességeidet.

Magaddal foglalkozz, magadból akard kihozni a lehetőségekhez képest a legtöbbet.

2017. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresd a vele kapcsolatos videókat youtubeon: Rea Müeller.Egy nagyon meleg szívű nő,csak építő jellegű videói vannak.Egy interjúban Lakatos Leventével nagyon szépeket mond.Nem másokat hanem magát hozza fel példának.Én imádom💖💖
2017. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jeverezi ***** válasza:
60%
olvass önsegítő pszichológiai könyveket vagy csernus doki a nő cimű könyvét tudom ajánlani :)
2017. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! :)

Igyekszem megfogadni a legtöbb tippet

2017. jan. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!