Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnátok olyan tulajdonságoka...

Leírnátok olyan tulajdonságokat amitől érdekesnek tartotok egy embert? L

Figyelt kérdés

Unalmasnak tartanak sokan, ezért én is annak tartom magam.. de valamilyen szinten rájöttem, hogy nem is ismernek meg eléggé (nem is akarnak talàn) de már rám is nyomják ezt a jelzőt. Ez nagyon zavar, mert igaz, hogy nincs ezer ismerősöm akikről tudok egy csomó mindent, de szívesen ismerek meg szimpatikus embereket, és örülök neki ha lehet alapvető de megismerkedéshez igen fontos kérdésekkel kezdjük az ismerkedést. Sokszor csak pár dolgot akarnak megtudni rólam nem is igazán megismerni (még egy kapcsolatban sem nem hogy barátságnál), és ha nekik nem felel meg a válasz, nem túl érdekes akkor ott is hagynak.. ez nagyon csorbítja az amúgy is szegényes önbizalmam.

Nem vagyok a világ legokosabb embere, de érdekelnek dolgok és zavar, hogy más nem áll le tök alap kérdésekkel és hülyének néz ha én megkérdezek tőle valami alapot..


Hogyan legyek érdekesebb?

Miért ilyen felszínes mindenki?

Számotokra mitől, milyen témáktól és milyen személyiséggel izgalmas és érdekes egy ember?

Ti hogyan kezdtek egy barátságot?



2017. jan. 26. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne változtass, max amin tényleg te szeretnél, bár nem ismerlek, milyen vagy.


Nekem pl nem számít, hogy mennyire izgalmas valaki. Sőt. Akivel a legtöbbet beszélek is nem igazán szokott új dolgokat belevinni a földi létezésébe, éppen ezért egyfajta biztonságot ad, hogy van ilyen barátja is az embernek.


Egyébként egyre több a felszínes ember, ezekkel ne is törődj, menjenek csak dolgukra, nem ők lesznek a barátaid.


F

2017. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sokat dob egy emberen, ha az átlagtól sokkal eltérőbb elveket vall, átlátja a társadalom okozta problémákat.

Az sem rossz, ha nem normális... lehetnek őrült gondolatai, pillanatai, nyilvánítsa is ki őket előttem.

Legyen gondolkodó típus. Érdekeljék a társadalom által nagyon kicsit vagy egyáltalán nem elismert témák.

Szóval igen... filozofikus, gondolkodó, őrült, magának való, számkivetett, abnormális. Ezek mind jót jelentenek számomra, de persze ezt nem sok embertől fogod hallani. :P :D Ne akarj megfelelni másoknak. :)

2017. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos, hogy tájékozott, korrekt és nyitott legyen. Ne csak az időjárásról, a körmökről, stb átlagos dolgokról tudjon beszélni, hanem pl az atomok osztódásáról, Antarktiszról, bennszülött törzsekről vagy éppen Beethovenről, de ez emberfüggő, hogy ki mi iránt érdeklődik. Számomra ilyen lenne egy érdekes ember :)
2017. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az az érdekes ember, aki intellektuális, kíváncsi természet, szerteágazó érdeklődési körrel, kommunikatív, jó humora van, spontán, szenvedélyes,/tüzes, játékos, kísérletező, rácsodálkozó és nemes értelemben véve naív (nem fertőzte meg a keserűség), igényes az önfejlesztést tekintve, fontos számára az önismeret és szeret is beszélgetni ilyen témákban. Képes absztraktul gondolkodni, idealista kicsit, sajátos ötletei, meglátásai vannak, nem a tömeg után megy.
2017. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésed egyben a válasz. Engem pl hajt, ez az 'érdekesebb legyek' mentalitás, ezért az élet sok területén olvasgatok, érdeklődök stb. és ezért tudok is beszélni róla általában. De ne a társadalmi megítélésed alapján válaszd ki, hogy miben legyél érdekesebb, mert akkor leszel csak igazán unalmas. Légy egyedi... ami engem illet, kicsit aggaszt, hogy legtöbbször csak sorozatokról, filmekről, kutyákról meg macskákról tudnak manapság beszélni az emberek. F
2017. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló szívemböl szólt. Szerintem is ilyen egy érdekes ember.
2019. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!