Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy tehetséges...

Miért mondják, hogy tehetséges vagyok, ha én nem hiszem el?

Figyelt kérdés
A kérdésem elég bugyután hangozhat, de miért lehet az, hogy a környezetem 90% szerint zseni, művész,meg efféle vagyok? Az ő elmondásuk szerint a rajz, és az írás mellett újonnan az énekléshez is értek, de szerintem ez nem lehetséges. Hogy a manóban létezhetne olyan ember, aki ilyen szinten értene a dolgokhoz? Félreértés ne essék, nem hiszem el magamról.Miért mondják ezt? Miért zavar, ha azt kérdezik, ember vagyok e?

2017. jan. 30. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Már miért ne érthetne az ember ennyi mindenhez?
2017. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a rajz eléggé objektív. Biztosan te is látod, hogy hogyan rajzolsz, és barátoktól is kapsz visszajelzést. Az írás kicsit bonyolultabb. Ott sokat számít a befogadó ízlése is.

A zenéről meg kérded meg az énektanárodat vagy más zeneértőt.

A szülők sokszor elfogultak.

De ha nemcsak ők mondják, akkor lehet benne valami, szóval nyugodtan hidd el :)

2017. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A kulcs az, ki mondja. Ha a rajztanár, az irodalomtanár, az énektanár, akkor jelent valamit. Egyébként érdemes fenntartással kezelni.
2017. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lenne lehetséges? Leonardo vajon csak romantikus reneszánsz ábrándozás? Az sem baj, ha sosem hiszel a tehetségedben, van akinek tehetsége nincs de önbizalma van. Az a rosszabbik véglet. -ha pedig nem elégszel meg a teljesítményeddel, akkor az csak több erőt ad, hogy folytasd-
2017. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Linkelj be egy rajzodat, eldöntjük, hogy tehetséges vagy-e benne ;)
2017. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A szaktanáraim is jelezték, a magyartanárom olvasta a novelláim (Tetszettek neki.), a rajztanárom szakkörre hívott,pedig csak 9. után szoktak menni (nyolcadikos vagyok.) és énekkaros.

A szülői elfogultságra pedig: sosem hallottak énekelni, nem mutattam az írásaim, a rajzaim pedig nem érdekli őket.

2017. jan. 30. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sok gyerek ugyes sok tantargybol. Aki vegig kituno az rajzbol, enekbol, sortbol, real es human dolgokbol is jo. Miert olyan hihetetlen?
2017. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt a tehetség meg a hülyeség nem zárja ki egymást.

Másrészt meg, ha valaki egy picit is jobb valamiben, mint mások, már tehetségesnek számít manapság.

De nem kell aggódnod, a tehetség önmagában nem elég, ha nem élsz vele, nem fejleszted magad, akkor ugyanolyan középszerű maradsz, mint mások.

2017. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, mert az vagy. :)


Ez 3 egymáshoz közel álló dolog. Ha ismernél... 😃😃


Hidd csak el nekik, de ha szeretnéd, írj rám s kielemezlek.

2017. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A "lehetetlen" kulcsszót minél hamarabb felejtsd el!

Aztán akkor sok minden kiderülhet. Nem ritka, hogy egy embernek szimultán van tehetsége többféle dologhoz, területhez. Találd meg azt, amelyiket a legjobban szereted, és fejleszd magadat benne rendületlenül, mert a tehetséget csiszolni kell!


Az önsorsrontó, magadat visszafogó gondolatokat pedig messziről kerüld a jövőben. (Mondhatnám, hogy elbizakodottá se válj, de esetedben ez nem tűnik valószínűnek.)

2017. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!