Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki nagyon önállótlan, vagy aki szerintetek a saját életmódjával tesz keresztbe magának, és csak panaszkodik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a neten van ilyen, de személyesen ismertek ilyen embereket? Akik nagyon önállótlanok szerintetek, pl. egy vajas kenyeret se tudnak megkenni, vagy olyanokat, akik panaszkodnak vagy szomorúak, de szerintetek ők maguk állnak önmaguk útjában? Milyen egy ilyen ember? Meséljetek róla, legyetek szívesek. Köszönöm.
2017. febr. 3. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Én ismerek ilyet: el kell kísérni postára például, mert kb. nem mer egy levelet feladni, ha találkozunk egy helyen, akkor nem akar soha előbb odaérni, csak mindig együtt, mert ő nem megy be egyedül és nem is vár a hely előtt egy percet sem, hivatalos levelet képtelen megírni, nem tud főzni, de egy receptet sem tud megkeresni neten, inkább felhív, hogy hogyan kell. Nehéz...
2017. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ő kicsodád, meg szabad tudni?
2017. febr. 3. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos több évig volt egy ismerősöm, aki még az üzeneteiben is panaszkodott az életre és MINDIG mást hibáztatott a szerencsétlenségei miatt. Azért írom, hogy sajnos mert egy idő után engem is lehúzott a saját szintjére. Elkezdtem úgy látni a világot és gondolkozni mint ő amitől zárkózottabb és depressziós lettem. Az elején sokszor mondtam neki finoman, hogy neki kell változnia nem pedig elmenekülni a világ elől és mérgelődni a fotelben. Ez nem tetszett neki, egy idő után már szinte kiabált velem. Aztán hagytam a fenébe az embert. Mintha vonzotta volna a rossz körülményeket maga köré, amiből én nem kértem.
2017. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. És mikről panaszkodott?
2017. febr. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!