Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az már az öregség jele ha...

Az már az öregség jele ha egyre gyakrabban állapítom meg: régen minden jobb volt?

Figyelt kérdés

Még a nap is szebben sütött. Pedig józan ésszel végiggondolva dehogy volt minden jobb.

De mégis ha lenne időgép egy pillanat habozás nélkül beülnék és vissza. Úgy hagynám itt a jelent mint a szél. Pedig hát az egész múltam azzal telt hogy a jelenem olyan legyen amilyen. Sorra érem el azokat az eredményeket amikről régen csak álmodtam és persze hajtottam hogy elérjem. Saját kocsi lakás egyetem állás stb stb

De összességében mit ér az egész? Lófüttyöt se. Semmit.


2017. febr. 6. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Céltalanul sodródó homokszemek vagyunk csupán egy minden érzelmet és értelmet nélkülöző végtelen univerzumban.
2017. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2017. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az öregség, hanem már bizonyos fokú bölcsesség elérését mutatja. Amikor már nem bizonyítasz se a külvilágnak, sem saját magadnak, hanem az összegyűjtött eddigi tapasztalatokat és az újakat hasonlítod össze.
2017. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja és igen: ez meg a másik. Az hogy kezdem marhára unni az embereket. Elegem van a hazugságokból a piti szarjaikból nem vagyok kíváncsi az önmutogató affektáló álságos viselkedésükre és egyáltalán rájuk se.

Untatnak. Nem érdekelnek.

2017. febr. 6. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy régen minden jobb volt. Annyi volt a dolgunk ,hogy iskolába jártunk és tanultunk, ezen kívül egész nap játszhattunk, nyári szünetben 2 hónapon át semmi dolgunk, ősszel, télen és tavasszal is 1-2 hét szünet. Nem a világ volt jobb régen, csak gyerekek voltunk.
2017. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

É"télen és tavasszal is 1-2 hét szünet"


Most meg szabadúszó vagyok és azt vállalok el amit akarok. Ha két hetet akarok szünetnek csinálok magamnak.

és csak tanulni kellett? Hát már akinek.

2017. febr. 6. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem,ez vagy valami kiégés forma vagy erős D-vitamin hiány:)


Mennyi vagy 30-körüli? -vagy még "öregebb"?

Hajlamos az ember a már megszerzett javait természetesnek venni,letudottnak...-pedig lehet örülni neki.


A fejjátszó embereket kerülni kell,de nem tudom elképzelni,hogy csak ilyenekkel vagy körülvéve.


Nekem a régen- tényleg elég régen volt,de nem vágyódom vissza,mert sokat meneteltem' eddig,a hamvas fiatalság sem hiányzik...-vannak mellettem kamaszok vidámságot hoznak.

Ha egészséges vagy nem lehet olyan nagy probléma,hogy ne tudj örülni az életednek.

2017. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5 A gyermekkorom nyarai,kukorica kapálással,gyümölcs és burgonya szedéssel teltek....

A sulis cuccot nem a szüleim fizették.

2017. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem értelek.

47 vagyok,és mit ér az élet?

Azt hogy látom a gyerekemen,hogy boldog,segíthetek neki,gyarapodik.

Én pedig tele vagyok célokkal és ambícióval,szeretem a munkámat,a lakásomat,a kocsimat.

Pedig jelenleg egyedül élek,még is jó.

Csak ne fájna a térdem...

:)

2017. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok,és ugyanúgy látom,mint te.Tényleg nem érnek semmit azok a dolgok,amiket felsoroltál.=(
2017. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!