Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idén megyek egy táborba....

Idén megyek egy táborba. Csapat válogatás van, és kétségbe vagyok/unk esve bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

{tudom, korai ennyire előre tervezni, de már nagyon várom}

Naaah szooval a tavalyi tábor veszekedések telt el. Volt egy gyerek a csapatunkban aki nagyon bunkó volt mindenkivel (!!) [Osztálytârsam] lehet azóta megváltozott, nem tudom, egyszerűen nincs meg a közös téma..Idén benyalizott mindenkinek aki a tavalyi csapatban volt, hogy őt is bevalogassuk. Minimum 8-an meg kell lenni egy csapatban .

Mindenki mást akar, ma kitalálta az egyik (nem szép ilyet mondani) de béna színjátszós hogy ő is jön a drama taborba

-Rontana a csapatot, béna poénnak vannak,idegesítő gyerek..

Az egyik legjobb barátom elkezdte mondani hogyha ez az idegesito gyerek nem jön akkor ő sem fog. Ötletek??



2017. febr. 10. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Jó kedvűen is eltelhet a tábor, ha megbeszélitek a csapattagokkal hogy egymást segítve telnek el a napok a tábor alatt. Érdemes lenne tűzszünetet tartani ekkorra, ki tudja, lehet másképp ítélitek meg az illetőt. Ha nyittok felé, ő is biztosan fog. Ha nem, nem szabad hogy emiatt ti rosszul érezétek magatokat, vagy kihagyjatok egy olyan élményt ami nektek fontos.
2017. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Az az ismerősöm csak a barátnőm miatt jönne mert szerelmes belé..
2017. febr. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!