Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek inkább priviben...

Az emberek inkább priviben küldik a szülinapi köszöntőt idővonal helyett. De miért?

Figyelt kérdés
Nem olyan a beállításom, hogy nem lehet ráírni, mert így is érkezett rá bejegyzés.

2017. febr. 11. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

A kérdés: MIÉRT akarod, hogy mindenki lássa?! Ja tudom! Mert jön rá majd a többi majom kötelességből... Te meg egy magamutogató ostobika vagy.

Elárulok neked egy titkot ostobika: CSAK az a barátnőd, barátod, ismerősöd, aki TUDJA magától, hogy mikor van a szülinapod, és fel is köszönt! Hehe!

2017. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jól van na 😄 Öregszik az ember 👨, előjön a kapuzárási pánik. 😂 Természetesen, az üzenetek mindenféle formájának nagyon örültem. 😍
2017. febr. 11. 19:57
 3/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Mert normális célja az, hogy TÉGED köszöntsön meg, és nem az hogy megmutassa a világnak hogy ő megköszöntött téged.
2017. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én is mindig üzenetben írok. Másnak nincs köze hozzá, hogy mit.
2017. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert személyesebb, azért.
2017. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal személyesebb privátban felköszönteni a másikat, én jobban is szeretem.
2017. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Mert gáz rád írni, de titokban sajnálnak ezért.

Csak félnek hogyha felköszöntenek akkor őket is gáznak fogják tartani.

Amúgy ne érdekeljen már az ilyen apróság. Alapból az emberek nagy része nem is törődik az egésszel. Ha a face nem írja ki eszükbe se jutnál. De én se. És ilyenkor is csak egy mondat erejéig.

Az igazi barát az aki élőben felköszönt.

Ne érdekeljen, inkább nézz South Parkot:

[link]

2017. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket., csak sajna a mobil 📱 nem játssza le ☹ Ha Annyira gáz lennék, akkor a többinek is az lennék 😃 De inkább arról van szó, hogy bensőségesebb. Azzal már más a helyzet, aki közeli ismerős, tudom is sok mindenkinek fejből, mégsem viszonozza, pedig fent lóg egész nap és élőben is találkoztunk. Ma már divat kicsit"bunkónak" lenni, azt hiszik ezzel tekintélyt parancsolnak, pedig ez tévedés. 🙂
2017. febr. 11. 22:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a szülonapot vagy egyéb ünnepet remek alkalomnak tartom ahhoz hogy olyan emberre írjak rá akire amúgy nem merek (pl. ha tetszik de nem tudom hogy neki mi a véleménye rólam).

Írtam neki,visszaír,aztán vagy folytatja a beszélgetést,vagy egyértelművé válik hogy "csak ismerősök". :D

2017. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Velük egyébként is sokat szoktam chatelni, talán azért, azt szokták meg, de így van ez rendjén. 🙂 Esetleg Ti nem szeretnétek mondani valamit, úgyis anonim? 😃
2017. febr. 12. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!