Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookon hogy lehet ismerkedni?

Facebookon hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Pl ha van valaki aki tetszik de nem tudja ki vagyok, nincs közös ismerősünk sem, akkor csak úgy a semmiből fura lenne írni neki. Szerintem ezt sokan zaklatásnak veszik, vagy idegesíti őket? De ha így nem akkor milyen módon tudnék ismerkedni fbon? Nincs amúgy konkrét személy aki jelenleg tetszene, csak úgy általánosságban érdekelne

2017. febr. 12. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak általánosságban kell, akkor szerencséd van, vannak ismerkedős csoportok ("jelcsizgetős csopikák", az átlag IQ 50, de vannak egész jó is. Ajánlom figyelmedbe az "Engem is csak beraktak egy jelölgetős csoportba" csoportot).

Az, hogy ki hogy reagál, ha ráírsz, egyénfüggő. Én pl. utálom, ezért egy bunkó pöts vagyok, és szemforgatás után kitörlöm. De ha valaki szintén szeretne ismerkedni, akkor majd jól egymásra találtok.

Azt támogatom, hogy vadidegenekre ne írj rá. NAGYON idegesítő, mivel a facebook alapvetően arra való, hogy a barátaimmal tartsam a kapcsolatot. A már meglévőekkel.

2017. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja a jelölgetős csoportokat ismerem, tele van buta gyökérrel. Olyanokat inkább nem is akarok megismerni :D
2017. febr. 12. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Valóban tele van olyanokkal, de a 99% gyökér mellett azért van 1% normális is. Engem egyik haverom tett be szívatásból egy jelölgetős csoportba, erre megismertem ott azt a lányt, akivel 4 évig együtt voltam. :D Lehet ott is normális embereket találni. ;)
2017. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencséd van. Én nem akarok belépni, mert látnák az ismerőseim hogy benn vagyok, és gáznak érzem, hogy ilyenbe belépjek...
2017. febr. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!