Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan erre van ma igény?

Komolyan erre van ma igény?

Figyelt kérdés

A rádióban hallottam egy számot az előbb, valami olyasmi volt a szövege hogy "yolo

a kocsival a fába belerongyoló pedig a spoiler a legfainabb lett" Kérdem én mi a jóbüdös franc ez? Már nekem ciki hallgatni... komolyan erre van igény ma Magyarországon? hogy süllyedhettünk idáig?



2017. febr. 12. 16:44
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Meghal a kultúra itthon, eddig szánalmas volt, de ez már röhejes. Egyetlen értelmes zenét nem lehet hallani a rádióban. Vagy Fredy depis nyálas sza...rja megy vagy ilyen hulladék rappek, vagy még ezeknél is rosszabb zenék. Ennyire nincs igénye az embereknek tartalmasabb igényesebb dalokra?
2017. febr. 12. 16:46
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán a húgom meg az unokatesóim pont most kamaszok de ők nem szoktak ilyet hallgatni. Én is szoktam hülledezni az ilyen számokon de gondolom spórolásból csinálják a rádiók mert egy ilyen számot olcsóbb leadni mint egy nagyobb előadóét.
2017. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök, normális rokonaid vannak.
2017. febr. 12. 16:51
 4/34 anonim ***** válasza:
39%

Mert az angol nyelvű dalszövegek olyan nagyon épületesek, ugye?

Azoknál a legtöbb embernek fogalma nincs, mi is a szöveg.

2017. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvű dalok nem érdekelnek, engem a hazai zenék szánalmas volta idegesít. A külföldiek miatt szégyenkezzenek a külföldiek
2017. febr. 12. 16:58
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem muszáj ezt hallgatni, lehet a Kossuthot is. Régen is volt igénytelen zene és a jövőben is lesz. Szerencsére van választás.
2017. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

"...irónia, mi az, egy tablet?"


Tovább kellett volna hallgatnod esetleg. Nem kell hozzá sok ész, hogy az ember rájöjjön, hogy ezeket a dalszövegeket nem abból a célból írták, hogy bárki is művészi dolgokat fedezzen fel bennük. Úgy tűnik, neked még ennyi sincs.

Az Apuveddmeg egyszerű, szórakoztató, megszólítja a fiatalokat, és görbe tükröt tart az idióta gyerekek/tini p*csák elé, akik a tárgyaktól pénztől remélik a boldogságot. Szerintem a maga műfajában zseniális, azt kapja az ember tőle, amit egy popzenétől várhat, ráadásul még üzenete is van, hiszen kiparodizálja ezeket a szülei pénzével ékeskedő kisgyerekeket.


Lehet itt játszani a kultúrsznobot, de semmi értelme. Hallgass Bartók rádiót, vagy tegyél be egy Ludovico Einaudi válogatást youtuberól. Más meg hadd hallgassa azt, amit ő közel érez magához.

2017. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

A zene címe amit hallottál: wellhello- apuveddmeg

És igen, sok lány erre nedvesedik.

2017. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
7. és szerinted hány embernek esik le hogy ez irónia? Épp azért hallgatják mert nem tudják hogy ez az és menőnek gondolják, hogy az éppen divatos idióta szlenget használja. Egyébként meg attól függetlenül hogy pardóia vagy sem, zeneileg is egy nulla. Az előadásmód is egy nulla. Hallgasd csak ha te ezt akkora poénnak tartod, megérdemled. :D
2017. febr. 12. 17:27
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ez elég messzire visz. Szerinted hány embernek "esik le", hogy mi az a jegybanki alapkamat, amikor híradót néznek? Ez van sajnos. És mindig is így lesz.
2017. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!