Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nőkről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Rg1FrrEE1sA

https://www.youtube.com/watch?v=lg5o43C48BM

https://www.youtube.com/watch?v=VsS-Kf2EmLo

Csak őszintén kíváncsi vagyok. Szeretnétek-e ilyen barátnőt, vagy a csajoktól kérdezve: cserélnétek-e velük és szeretnétek-e ilyen életet? Ha igen, akkor jelenleg mit tesztek ezen cél elérése érdekében?



2017. febr. 12. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

1. Nem szeretem a járműveket és az utazást, szeretek inkább gyalog menni és nem túl messzire.

2. Van jogsim, de sosem vezettem, mert sosem volt kedvem.

3. Nem tudom megkülönböztetni az autókat márka szerint.:)

4. Nem szeretek tárgyak, gépek karbantartásával (birtoklásával) foglalkozni, ami ugye evvel együtt jár.

2017. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha nyernék a lottón sem szívesen vennék 30 millió felett autót. Kihasználni legfeljebb pályán lehet, illetve hamis önbizalmat ad az utakon.

Hogy mi a véleményünk? Ez gondolom költői kérdés. Itthon ezt nem igazán lehet tisztán megkeresni, de máshol sem keresel meg ennyit 25-30 évesen.


Most virtuális megsimogatom a becsületes gazdagok és a szerető kitartottak buksiját, de inkább ízléstelenség itthon ilyen vasakat hajtani, mint sikk. Többre becsülöm, ha valaki kitömött zsebel is képes szerény képet mutatni magáról.

2017. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
2: Egyetértek. Meg jó a nicked.:)
2017. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem cserélnék velük. Egy helyen szeretem a jó verdákat... és az a Need for Speedben van :D


Bevallom, bennem nagyon erősen az van, hogy olyan autót válasszak, ami szükséges, tehát mindennapokban ki tudom használni. Az optimális ha az igényeimet kielégíti és nem tud se többet se kevesebbet, mint amire nekem szükségem van.


Ha egy raktárra való pénzem lenne, sem vennék ilyen alumínium koporsót, mert nincs hová menni vele. Száguldani nem tudok vele (törvény tisztelő állampolgár vagyok), és kb. mindenkinek csak a szemét bökné az itthoni aszfaltokon.


A nőkről nincs véleményem, ahhoz többet is kéne tudnom azon túl, hogy milyen kocsit vezet :D

2017. febr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Nincs véleményem. Ha sok felesleges pénzem lenne, lehet én is ilyen autót (is) vennék.

Hogy mit teszek? Január 3-al indult a saját cégem informatika területen :)

2017. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

1. Nem szeretnék ilyen barátnőt. Olyan lányt szeretnék, akinek hasonló az érdeklődési köre, mint az enyém.

2. Nem szeretnék olyan életet élni, mint ők.

3. Sosem vezetnék benzines autót. Nincs kocsim, de ha veszek majd a jövőben, akkor az elektromos autó lesz.

2017. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is kissé irigy vagyok mint a többiek, csak én nem játszom a fejem, hogy "ha sok pénzem lenne se vennék drága autót, jó nekem a teleköpködött hetes busz is".
2017. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdés:Mi olyan nagy cucc abban,hogy nők vezetik ezeket a szuperautókat? :D Nem driftelgetnek vele.
2017. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és több hasonló kategóriájú autót volt már alkalmam vezetni, kifejezetten szeretem a kocsikat és a vezetést. Nekem egyelőre egy egyszerű kocsim van, de később, ha úgy hozza a sors, akkor nagyon szeretnék egy erősebb autót venni. Nekem ez egyébként nem felvágás, hanem a vezetés élménye. :)
2017. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!